-

Wella Sp Bayan Dökülme Önleyici Şampuan 250ml


WBSPD-01
%19
indirim
86.00 TL
69.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 52.43 TL / Ad 48.93 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Wella
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Daha önce kuaförümden almış ve çok memnun kalmıştım. Çok araştırdım nereden alayım diye. Sonuçta saçlarınız için kullanacaksınız titiz davranmak lazım. Saçhane de karar kıldım. Yanılmamışım. Kesinlikle orijinal ürün, mükemmel paketleme ve en uygun fiyat. Çok teşekkür ediyorum.
iki yıldır dönem dönem azalsa da sürekli saçlarım dökülüyor, bu şampauana hiç umudum olmamasına rağmen başladım ve sonuca inanamıyorum saçlarım her zamankininden çok çok az döküldü çok mutluyum, herkesin saç tipi farklı ama bi deneyin derim:)
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçalarımda kaşıntı deri ve dökülme problemi var. kerastase densifique serumlarla kullandım bitti. bu ürünü kullanabilirmiyim yada erkekler için uygunmudur.öneriniz varmı?

Ersin K. 24/04/2016
Cevap: Değerli Müşterimiz,Bu ürün bayanlar için üretilmiş özel bir seridir. Wella markasına ait erkekler için özel olan dökülme önleyici şampuanı inceleyebilirsiniz Dökülme problemi için serum kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda ki linkten erkeklere özel şampuan ve suruma ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/wella-sp-men-maxximum-dokulme-onleyici-sampuan-250ml.html

http://sachane.com/wella-balance-dokulmeye-karsi-serum-8x6ml.html

Sachane.com . 26/04/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla