-
Fırsat ürünü

Wella Koleston Perfect Saç Boyası 60ml


WKPSB-Perfect
%43
indirim
43.50 TL
24.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Wella
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Wella Koleston Perfect
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaklı
Ürün Formu:
  • Tüp
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
KALICI mı
Ürün güzel renk güzel daha açık bir mor isterseniz 40 lık oksidan ve 10 dk bekletin güzel bir mor oluyor.
12.61 special blonde serisinde görünüyor internette. Ama burada açıklamasında küllü kumral yazıyor. Farklı boyalar herhalde bunlar değil mi? Yanıtınıza göre alım yapacağım. Teşekkürler.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
-1

Soru : Merhaba, beyaz kapatmak için 6.77 ile boyayacağım saçımı, fakat beyaz kapatmak için ana renk katılmalı bilgisini okudum. Oksidasyon kremi ve 6.77 dışında boya katmam gerekli mi?

Gülşen B. 12/07/2017
Cevapla
Soru cevap icon
0
1

Soru : Saçımı 6 tonunda iki rengin karışımı ile boyamak istiyorum. Şuan saçım koyu kumral. Benim sormak istediğim 4 kutu boya için ne kadar oksidan kullanmam gerektiği.. http://sachane.com/wella-welloxon-perfect-6-20-volum-oksidan-1000ml.html Bu ürün 1000ml bunun ne kadarını kullanmam gerek ya da siede wella\'nın tek kullanımlık oksidanlarından var mı aradım, fakat bulamadım.

hasret a. 07/07/2017
Cevap: Değerli Üyemiz, Wella Koleston Perfect Saç Boyalarında, ürünün açıklamalarında da belirtildiği gibi, 1 tüp boyayı aynı oranda oksidan ile karıştırmanız gerekmektedir. Ürünler profesyonel kullanıma yönelik olduğundan oksidanların küçük boyları bulunmamaktadır. Satın alacağınız 1000ml'lik oksidanı ölçüm kapları yardımıyla ölçerek kullanabilirsiniz.
Sachane.com . 07/07/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla