-

Wella Koleston Perfect Innosense Saç Boyası 60ml


WKNNO-INNOSENSE
%22
indirim
51.00 TL
39.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 29.93 TL / Ad 27.93 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Wella
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Wella Innosense
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaklı
Ürün Formu:
  • Tüp
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
Saç boyaları malesef saçımda sulu yaralar açıyor ve o yaralar çok geç kapanıyor ve canım yanıyordu. İnnosense ile bu kabus bitti.
Benimde yillardir bitmeyen kabusum oldu saclarimi boyatmak. Ciddi yaralar ve lenf bezlerimin sismesi ile dr yasakladi. Son yillarda yasla baglantili olarak beyazladi. Arastirmalarim sonucunda innosense sac boyasini kesfettim. Ama kullanmaya cesaret edemiyorum. Kullanici yorumları da yok. Bu degerlendirme beni cesaretlendirdi. En kisa surede denemek istiyorum.
Yıllardır saç boyatmak kabusum bitti.Boya saç diplerinde kaşıntı ve sivilceler yapıyor 15 gün yara geziyordum.Dün ürünler elime geldi boyadım ve hiç bir şikayetim yok.Hem de beyazlar tam kapandı saç tek renk oldu koku yok sertlik yok kaşıntı yok.Çok teşekkür ederim
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürün elinizde var mıdır ?(koleston perfect ınnosense 2\\0 siyah )

Dilek . 14/11/2017
Cevap: Dilek Hanım Merhaba,Innosense 2.0 rengi şu an için stoklarımızda bulunmamaktadır. Güncel stoklarımızı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Sachane.com . 15/11/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Wella Koleston İnnosense, aynı tondaki başka bir Wella Koeston boyanın oksidasyon sıvısı ile 1/1 ölçü olacak şekilde hazırlanabilir mi?

Pınar . 18/08/2017
Cevap: Pınar Hanım Merhaba,Oksidan seçimini, boya ile uyumlu olabilmesi için, aynı seriden yapmanızı tavsiye ederiz.
Sachane.com . 22/08/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla