-

Tigi Bed Head Foxy Curls Contour Cream Bukle Belirginleştirici Krem 200ml


TBHW-05
%14
indirim
100.00 TL
85.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 77.31 TL / Ad 73.02 TL / Ad
Stokta Yok Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
200
Markalarımız:
Tigi
Ürün Kategorisi:
  • Şekillendirici

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Bukle Belirginleştirici
  • Isı Koruyucu
  • Parlaklık Veren
  • UV Koruyucu
Ürün Formu:
  • Krem
Tutuş Gücü:
  • Hafif
bu güne kadar kullandığım en iyi ve en doğal bukle belirginleştirici,mükemmel...
Görüşünü Yaz

Tigi > Bed Head > Bed Head Şekillendiriciler ve Bakım Ürünleri

Saç Bakımı > Şekillendirici

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçlarım kıvırcık ve açıcıyla işlem gördüğü için dalgaları azaldı. Şampuan, saç kremi ve şekillendirici almak istiyorum. Bütün ürünleri curls serisinden mi seçim yoksa sarı saç kremi olarak dumb blonde alayım mı?... Curls serisinden de counter cream ile on the rebound arasında kaldım. Saçlarımın kıvırcık halini seviyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sema D. 26/05/2015
Cevap: Sema Hanım Merhaba,Saç tipinize göre bukle belirginleştirici veya renk koruyucu şampuan ve kremi bir arada kullanabilirsiniz. Buklelerinizi şekillendirmek için Rebound krem biraz hafif yapılı kalabilir. Çünkü bu ürün şekillendiriciden ziyade bukle canlandırmak için kullanılan bir ürün. Gün içersinde buklelerinizin formunun bozulduğunu hissettiğinizde uygulayabilirsiniz. Foxy Curls Contour Cream ise saçı yumuşak bir şekilde şekillendirir ve bukleleri belirginleştirir. İsteğiniz hafif ve kremsi bir şekillendirici ise bu ürünü tercih edebilirsiniz. Daha güçlü ve etkili bir bukle şekillendiricisi için linkteki ürünü inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/tigi-catwalk-curls-rock-curl-amplifier-150ml.html

Sachane.com . 26/05/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla