-
Fırsat ürünü

Sebastian Potion 9-Şekillendirici Bakım Kremi 150ml


BAFL-02
%47
indirim
160.00 TL
84.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
150
Markalarımız:
Sebastian
Ürün Kategorisi:
  • Şekillendirici

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Doğal Görünüm
  • Nemlendirici
  • Saç-Boya Bakım
Ürün Formu:
  • Krem
Tutuş Gücü:
  • Doğal
Cok guzel bir bakim urunu..saclar aninda canlaniyorr..ben cok severek kullaniyorum..dogal dalgalarimi ortaya cikariyor..hem sekil ver hem bakim yap..bayildim ben position 9 a...;)
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
1

Soru : Selam, bu ürünü kullandıktan sonra uyurken saçları yıkamak gerekir mi, bir de saçları ağırlaştırıyor mu, bir bilginiz var mı?

Hakan D. 17/03/2017
Cevap: Hakan Bey Merhaba, Şekillendirici ürünlerin genel olarak uzun süre saçta bırakılmaması tavsiye edilir. Sebastian Potion 9 saçı besleyerek doğal bir görünüm sunan bakım kremidir; saçınızı ağırlaştırmaz. Ürünler, kullanımları ve ürün tavsiyesi için daha detaylı sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 17/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürün waxla kullanılır mı? Kullanılırsa nasıl kulanılır? Ben wax uygulamadan önce saçımın hafif sertleşmesini istiyorum, nasıl yaparım? Yardımcı olur musunuz?

Necdet O. 08/01/2017
Cevap: Necdet Bey Merhaba, Sebastian Potion 9-Şekillendirici Bakım Kremi, saçı besleyerek doğal bir görünüm sunan bakım kremidir. Nemli saça uygulanır; esnek, hafif bir şekillendirme sağlar ve saçınızı sertleştirmez. Ürünlerin kullanım detayları ve ürün tavsiyesi almak için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 11/01/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 2 Evet | 0 Hayır
Cevapla