-

RefectoCil Blond Brow Açıcı Kaş Boyası 15ml


REFE-06
%13
indirim
32.00 TL
27.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 26.51 TL / Ad 25.67 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
15
Markalarımız:
RefectoCil
Ürün Kategorisi:
  • Açıcılar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • RefectoCil
Ürün Formu:
  • Krem
Öncelikle şöyle söyleyim;
Kaşlarımı bir kaç kez kuaförde boyattım ve de bu işlemi saç boyasıyla yaptılar her seferinde. Kaşlarım aşırı siyah olduğu için de bekleme süresi çok uzun tutuldu. Açılması çok güç kaşlarım var yani. Açılıyor muydu? Sadece açılıyordu kızıl saçlarıma uyum sağlıyordu yani renk çok memnun etmese de siyahtan iyiydi. En son kuaförde yaşadığım korkunç olaydan (KAŞLARIM VE TÜM KAŞ ÇEVRESİ CİLDİMDE CİDDİ YANIKLAR OLUŞTU BOYAMA SIRASINDA ) sonra ben kaşlarımı, kaşlar için üretilmiş bir boya ile boyamaya karar verdim ve de bu ürüne rastladım iyiki rastlamışım diyorum. Açıkçası çok tereddütüm vardı kaşlarım çok siyah olduğu için. Buna rağmen bu boya kaşlarımı dakikalar içerisinde açtı. Saçlarım kızıl olduğu için bana tam oturdu. Ekstra bir boya işlemine gerek kalmadı. Buna siz alıp kullandıktan sonra kendiniz karar verebilirsiniz. Bir de küçük tüp nasıl 60 kullanımlık dedim ama o kadar gider mi tam olarak kestiremedim ama çok az bir miktar yetti benim gür kaşlarıma. Yani bayağı gider diye düşünüyorum. Yaşadığım tek sorun şuydu ki satın alırken mng kargoyu asla tercih etmeyin bedava diye. Son olarak ürün muhteşem ve bana bundan sonrasında ciddi kolaylıklar sağlayacak. Teşekkürler saçhane.
Kesinlikle çok memnun kaldım. Dedikleri gibi biraz zor karışıyor fakat sonuçlar beklediğimden çok daha iyiydi.
Kaşlarım koyu kahverengi ve saçlarım bakır rengi.
Kaş rengimi evde açabileceğim bir çözüm arıyordum, bu ürünü uzun zamandır alıp almama konusunda kararsızdım, ocak 2017 de bir kampanya olduğu için denedim.
Ürün ne yazıkki ne kullanım olarak kolay ne de işe yarıyor.
Ürünün homojen olmadığı ve pütürlü bir yapıda olduğu özelliklerde belirtilmişti,
Ancak bu durum kaşın üstünde dağılmasını imkansız hale getiriyor, kaşı boyamak içinin kaşa nüfus etmesi lazım bu ürün sonuç sağlamıyor.
Paranızı boşa harcamamanız için belirtmek isterim.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Kaş rengim çok koyu kahve, hatta siyah denebilir. Bir iki ton kırmak istiyorum. Bunu yalnızca bu ürün ile mi yapabiliriz? Açık kahve boya açıklamasında renk açmak için uygun değildir yazılmış?

BÜŞRA K. 07/03/2017
Cevap: Büşra Hanım Merhaba, Kaşlarınızı açmak için bu ürünü kullanabilirsiniz; açık kahve boya ile açıklamalarında da belirtildiği gibi kaş renginizi açmayacaktır. Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 09/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhaba, kaş rengim siyah ben koyu kumrala dönüşmek istiyorum saçlarımda.

büşra a. 27/02/2017
Cevap: Merhaba, Saç renginize göre uygun kaş boyası seçerek bu işlemi yapabilirsiniz.
Sachane.com . 27/02/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla