-

Ürünleri Filtrele Ürünleri Filtrele

Parfüm

Bir insanın yüzünü, sesini unutabilirsiniz, yaptıkları hataları unutabilirsiniz ama kokusunu asla! Koku, insanların birbirlerinde bıraktıkları kartvizit gibidir. İnsanları kokularıyla ayırt edebilir, sınıflandırabilirsiniz. Hatta kokusuna göre birini sevebilir veya sevmekten vazgeçebilirsiniz! Kokular bu kadar güçlü etkiye sahip olunca ister istemez kişisel bakımın zirvesinde yer alıyor. 

Kişisel bakımına özen gösteren herkes, koku seçimini de imtina ile yapıyor. Temiz, çekici, etkileyici, seksi,duru kokular.. Herkesin tercihi farklı. Çiçeksi, meyveli, baharatlı kokular farklı yaş grupları  tarafından tercih edilmekte. Ayrıca en çok önem verilenkonulardan biri de gündüz ve gece kokularının ayrılması. Genel olarak gündüz hafif ve ferahlatıcı kokular seçilirken gece için daha kalıcı, yoğun etkili parfümler tercih edilmektedir. Esans yoğunluğuna göre de Eau de parfum (EDP), Eau de toilette (EDT) ve Eau de colonge seçenekleri arasından tercihlerini belirlemektedir. 

Seçtiği koku ne olursa olsun herkesin amacı güzel kokmak ve kokusuyla etrafındakileri etkilemektir! En etkileyici ve benzersiz kokuları sizin için bir araya getirdiğimiz kategoride kişiliğinizi yansıtacak o özel ürün sizi bekliyor!

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

Değerlendirmeler

İlk yorum yapan sen ol?

Yeni mesaj