-
Fırsat ürünü

Osis Session Ekstra Tutucu Sprey Yeni Ambalaj 500ml


SOSN-04
%26
indirim
95.00 TL
69.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
Stokta Yok Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
500
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şekillendirici

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Sabitleyici
Ürün Formu:
  • Sprey
Tutuş Gücü:
  • Güçlü

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : ürün elime geçti fakat şişe tam olarak dolu değil ve güvenlik etiketi gibi birşeyde yoktu daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum belki normalde bu şekildedir bir bilgisi olan varsa yazabilir mi :)

Mustafa Ali E. 04/11/2015
Cevap: Mustafa Ali ey Merhaba,Osis Session Ekstra Tutucu Sprey için güvenlik etiketi veya koruma bandı bulunmamaktadır. Ürün dolumları ise standarttır. İlginiz için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 05/11/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : bu ürün saça sıkıldıktan sonra tekrar şekil vermeyi denerseniz saçlarınız beyaz beyaz kalıntı oluyor. şekli verirsiniz ama saçınız berbat olur. ben azıcık osis flex wax la denedim. sonra hiç bişey sürmeden de denedim. 5 dk sonra saça dokunursan beyaz beyaz kalıntı yapıyor. Arkadaşlarımdada aynı durum mevcut. açıklamada : Saçı ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Özel formülü ve reçine, spreyi uygulamadan sonra saçı şekillendirme imkanı verir. yazıyor ama bunu karşılamıyor kullanamıyorum.

Tansu S. 21/08/2015
Cevap: Merhaba,Ürün, saç şekillendirildikten sonra şekli sabitlemek amacı ile kullanılmalıdır. Ürünü uyguladığınız mesafe ve miktar saç yüzeyindeki kalıntı miktarını değiştirecektir. Sitemizde, marka tarafından belirtilen açıklamalar ve ürünlerin özellikleri belirtilmektedir.
Sachane.com . 24/08/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla