-

Osis Refresh Dust Kuru Şampuan 100ml


SODK-14
%29
indirim
70.00 TL
49.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 37.43 TL / Ad 34.93 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
100
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Kategorisi:
  • Şekillendirici

Saç-Boya

Ürün Formu:
  • Kuru Şampuan
Tutuş Gücü:
  • Doğal

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürünü kullandıktan sonra saçı yıkamak gerekir mi? Bir de bu ürünün kullanım şekli saçı şampuanla yıkadıktan sonra mıdır, en iyi sonuç nasıl alınır?

Ufuk A. 23/02/2015
Cevap: Merhaba, ürün kullanıldıktan sonra ,tüm şekillendiriciler gibi, gün sonunda saçtan arındırılmalıdır. Ürünü kuru saç diplerinize bölüm bölüm uygulayıp parmaklarınızla dağıtın. Hacim ve dolgunluk etkisini arttırmak için fön makinesini orta derece ısıya getirip saç diplerinize havalandıracak şekilde uygulayabilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz gibi şekillendirme işlemine geçin. Kuru şampuanlar, saça diplerden hacim verir ve daha dolgun bir görünüm sağlar. Aynı zamanda saçın mat görünmesini sağlar. Kuru şampuanları saçınızdaki yağlı görünümü gidermek için de kullanabilirsiniz. Saç diplerine ve saç geneline sıktığınız kuru şampuan saçtaki fazla yağı emerek görünümünüzü tazeleyecektir.
Sachane.com . 24/02/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla