-

Olaplex Hair Perfector No:3 Kusursuzlaştırıcı Bakım 100ml


DOLAP-03
%22
indirim
140.00 TL
109.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 104.41 TL / Ad 98.91 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
100
Markalarımız:
Olaplex
Ürün Türü:
  • Özel Bakım

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Onarıcı
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
  • Yıpranmış Saçlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçlarım röfleli ve biraz yıpranmış durumda. Yaklaşık 2 ay önce brezilya fönü çektirdim ve etkisi hala devam ediyor. Özel şampuanları dışında bir bakım ürünü kullanamıyorum. Olapleks No3'ü bakım olarak haftalık kullansam brezilya fönünü bozucu etkisi olur mu? Teşekkürler.

Bahar D. 27/04/2017
Cevap: Bahar Hanım Merhaba, Olaplex No:3'ü kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için detaylı sorularınızı Saç Doktoru Bölümümüze sorabilirsiniz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 27/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 2 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
0

Soru : Saçlarım açıcı yüzünden yıprandı ve özellikle ıslakken çok fazla sünüyor ve kopuyor. Bu ürünü satın aldım. Islak da kuru da kullanılabilir demişsiniz. 10-30 dk bekletebilir demişsiniz sonra da ne kadar dursa o kadar iyi diye eklemişsiniz. Saç yağı uygular gibi kuru saçıma her yere gelecek şekilde tarayarak sürsem ve gece bu ürünle uyusam maksimum faydayı mı alırım? En iyi sonucu nasıl alırım?

özlem t. 23/04/2017
Cevap: Özlem Hanım Merhaba, Ürünü saçınızda 10 ila 30 dakika aralığında istediğiniz kadar bekletebilirsiniz; ardından saçınızı iyice durulayarak saç kreminizi uygulayabilirsiniz.
Sachane.com . 25/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 6 Hayır
Cevapla