-

Nashi Color 3D Reflex Technology Saç Boyası 60ml


N3DB-Nashi
%33
indirim
40.00 TL
26.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 25.56 TL / Ad 23.67 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Landoll
Ürün Türü:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Nashi Color 3D
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaklı
Ürün Formu:
  • Tüp
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
Bu markanın boyalarıyla kısa sürede oldukça fazla tecrübem oldu ve faydalı olabileceğini düşünerek paylaşmak istedim. İlk deneyimimde, saçım doğal koyu kahveydi ama açık küllü kumral istiyordum ve kuaförde açma işlemi yaptırdım üzerine landoll nashi 8.1 ile boyadım. Başta renklerde biraz turunculaşma yaşadım(kuaför açtığı için saçımda yoğun turunculuk zaten vardı bundan kaynaklanıyor olabilir), açık küllü kumral tutturmak isterken çilek sarıya yakın bir renk çıktı ama 2. Boyamada renk oturdu ve sıfır yıpranma ile yeşile kaçmayan güzel bir kumral elde etmiştim fakat sanırım tecrübem olmadığı için özellikle saçının arka taraflarında renk farklılıkları olmuştu, kuaföre danıştım boyama şeklimden kaynaklandığını söyledi ve bi ton daha açsam yakışacağını söyledi, ve 3. Boyamamda 9.1 açık küllü kumral aldım ama sorun şu ki diplerim artık koyu bir renkti ve yeterince açamazdı. Renk farkı oluşacaktı. Şimdi asıl söylemek istediğim şey, saçımı kendim açmaya cesaret ettim ve yine bu markanın 9.00S çok açık kumral süper sarı açıcı boyasını sipariş verdim ve tüm boyama işlemlerimde yaptığım gibi 30 vol %9 luk nashi color 3D reflex technology oksidan ile belirtilen oranlarda karıştırarak kontrollü olarak diplerimi açmada kullandım. Sonuca inanamadım, sıfır yıpranma ile saçının diplerini, önceden 8.1 ile boyayıp zamanla çok açık bir renk elde ettiğim uçlarındaki renge kadar açtı, üzerine 9.1 ile boyayıp her yerde eşit, çok açık küllü kumrala ulaştım. Ama yine de ilk boyamadan sonraki hafta yansımalardaki turuncumsu ışıltıdan kurtulamadığımı hissettim o da 4-5 yıkamada mor şampuan (maria nila) kullandıktan sonra kayboldu. Bu markanın boyaları gerçekten harika kalıcı, istediğin rengi tutturmak benim gibi tecrübesiz biri için bile mümkün ve en önemlisi yıpratmıyor. Özellikle süper açıcı serisini oriel gibi kullanıp saçımın istediğim renge açıldığını gördükten sonra kesinlikle artık hep bu yöntemi kullanacağım. Ben sadece diplerimi açmada kullandım, tüm saçta nasıl olacağını veya ışıltı atmak için de kullanılıp kullanılamayacağını kestiremiyorum ama herkese tavsiye ederim. Not: saç renginiz koyuyken açık bir renge boyadığınızda kaşlarınızı da boyamanın farkına inanamayacaksınız, saçımı açtıktan bir hafta sonra kaşlarımı boyadım ve herkes saçımı yeni boyadığımı düşündü.
9.35 rengini kullandım ancak koyu bir renk ortaya çıktı ayrıca saç diplerini yeterince açmadığı için diplerle uçlar arasında renk farklılığı oldu. Ama saçlarım gerçekten ipek gibi ışıl ışıl oldu.. ilk defa boyadan sonra yipranmadığını hissettim..
gerçekten cok kalıtelı bır boya. Normalde boyadan sonrakı ılk yıkamamda cok akar. Bu boya hıc akma yapmadı. Saclarım cok canlı ve yumuşak.
Mükemmel lütfen 022 tonu temin edilsin stokta yok
Ürünün beyaz kapatıcılığı çok iyi,ayrıca katalogda görünen renkler birebir tutuyor.Orjinal ürün ve hızlı kargo için Saçhaneye teşekkürler.
Kuaförde boyattım çok memnun kalmıştım, zaman ve ekonomik kaybı dikkate alarak kendim boyamak istedim ancak tarife uygun yapmış olmama rağmen aynı sonucu alamadım. Çok koyu bir renk elde ettim, oksidan kullanımı fazla olabilir mi? Nerde hata yapmış olabilirim?
mukemmel bir boya. amonyak icermiyor. yakma yok,koku yok. saclari besliyor. yumusacik ve parlak. saci cabuk uzatma ozelligine de sahip. henuz sari tonlari denemedim. 7.3 9.3 renkleri kullandim. cok memnun kaldim. tavsiye ederim
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
2
0

Soru : 9.35 rengini kullandım, ancak koyu bir renk ortaya çıktı; ayrıca saç diplerini yeterince açmadığı için diplerle uçlar arasında renk farklılığı oldu. Acaba neden?

Dilek Y. 22/01/2017
Cevap: Dilek Hanım Merhaba, Seçmiş olduğunuz ton oldukça açık bir renk olduğundan, saçta renk farklılıkları oluşmaması için, saç renginize bağlı olarak önce açma işlemi uygulamak gerekmektedir.
Sachane.com . 23/01/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : sarı göle ve kırmızı gölgenin görselleri isimleriyle alakasız o yuzden biraz tedirgin oldum eğer katalogda gösterdiği renk gibiyse hemen alacağım bilen biri yorum yapabilir mi

İrem Ceren H. 17/11/2015
Cevap: irem Ceren Hanım Merhaba,Kartelalarda belkirtilen renkler birebir olarak sitemize aktarılmıştır. Nashi Color 3D boyaların görselleri kontrol edilmiş olup görsellerde bir hata olmadığı onaylanmıştır.
Sachane.com . 19/11/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla