-

Milk Shake Conditioning Whipped Cream 200ml


QMSB-14
%15
indirim
69.00 TL
58.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
200
Markalarımız:
Milk Shake
Ürün Kategorisi:
  • Saç Kremi

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Canlandırıcı
  • Nemlendirici
  • Onarıcı
  • Parlaklık Veren
  • Renk Koruyucu
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan
Kokusu ve yapısı çok güzel. Banyodan sonra ıslak saçıma uyguluyorum. Yapış yapış olmuyor. Saçım kolay taranıyor ama elektriklenmesine pek bir etkisi yok.
ürün elime 1 gün içerisinde ulaştı.hayatımın bakım ürününü buldum diyebilirim.elektriklenmeyi,kabarmayı alıyor.boyalı saçlarım yumuşacık oldu,kolayca tarandı.benim bir numaralı ürünüm oldu.
harika vazgeçilmez ürünüm saçlarıma daha önce bukadar iyi gelen bir ürün olmadı.Kendisine bayılıyorum ve kullanmaya başladığımdan beri saçlarım ile ilgili oldukça fazla beğeni alıyorum süpersin milkshake her ürünün
Güneş altında kumral saçlarım daha sarı gözüküyor. Kokusu milkshake içermiş hissi veriyor. Nemli saç üstüne uygulanıp fön çekilince daha iyi oluyor. Bakım yapan etkisi var.
İlk kullanimdan itibaren yumuşacik ve parlak saçlar. Cok guzel kokuyor
Yeni aldım fakat daha kullanmadım
Önerim, bu köpüğü nemi alınmış saça sürmek daha sonra etrafına havlu sarıp biraz o şekilde kurumasını beklemek. Ben en iyi yumuşaklığa bu şekilde ulaşabildim. Mükemmel bir ürün herkes nası koktuğunu biliyordur zaten:)
Saçı yumuşacık ve parlak yapıyor gerçekten, kendisiyle büyük aşk yaşıyoruz:)
Mükemmel kesinlikle saçı besliyor
Gercekten kullandığım en iyi köpük. Saçlarım normalde kuru ve kabariktir ama bu köpüğü sürünce kabariklik en minimum duzeye dusuyor, sacin gercek seklini belirginlestiriyor.
Görüşünü Yaz

Milk Shake > Milk Shake Durulanmayan Bakım Serisi

Saç Bakımı > Özel Bakım

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar