-

Milk Shake Conditioning Whipped Cream 100ml


QMSB-22
%14
indirim
49.00 TL
41.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
100
Markalarımız:
Milk Shake
Ürün Kategorisi:
  • Saç Kremi

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Canlandırıcı
  • Nemlendirici
  • Onarıcı
  • Parlaklık Veren
  • Renk Koruyucu
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan
Basarili bir urun burdan almadan oncede duzenli kullaniyordum tavsiye edilir ayrica sachane cok hizli ve guvenilir herkese tavsiye ediyorum
Kokusu mükemmel.
Saçıma sürmek değil yemek istiyorum :) öyle mükemmel bir kokuya sahip ayrıca saçımı yumuşacık yapıyo yaz kış kullanıyorum
Mükemmel bir ürün tavsiye ederim
durulanması gereken bi ürünmü anlamadım bilenler yardımcı olabilirmi
Boyadan yıpranmış saçlarımda gözle görülür bi etkisi olmadı malesef. Sadece saçlarımın kolay taranmasına yardımcı oldu. Kokusu gerçekten harika. Ama kabarıklığı gidermedi ve koku denildiği gibi 2 gün bile kalıcı olmadı 1-2 saat içinde kayboldu.
Gerçek bir milkshake gibi kokuyor. Sıktıkça sıkası geliyor insanın. Nashi argan yağı ile kullanıyorum. Tek eksisi hemen bitiyor olması :)
Saçlarınız gür, sürekli karışan , sert ve kabarık yapısal özelliklere sahipse bu ürün sizin için biçilmiş kaftan. Yaklaşık beş adet bitirdim ve hala da kullanmaktayim saçları yumuşatma ve kabarikligi alıp sağlıklı görünüme kavusturmada bir numara. Kesinlikle tavsiye ediyorum fiyatını kuruşu kuruşuna hakeden bir ürün. Ayrıca koku tutmayan saclarimdan vanilyali kokusu iki gün çıkmadı ❤
Kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürün.Ben 5. şişemi alıyorum o kadar vazgeçilmezim oldu.
Röfleli saçlar için dehşetle öneririm, saç taramayı inanılmaz kolaylaştırıyor, durulanmadan kullanılmasına rağmen, saçı yapıştırmıyor. Ayrıca vanilyalı ballı süt kokusu gerçekten çok hoş.. ilk anda çok yoğun kokuyor ama saçınızı kuruttuktan sonra belirgin bir koku kalmıyor.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, benim saçlarım boyadan dolayı yandı, seyrekleşti ve çok sönük duruyor; canlılığı gitti. Ne yapabilirim, hangi ürünü kullanmalıyım?

Gizem D. 12/01/2017
Cevap: Gizem Hanım Merhaba,Ürünlerin kullanım detayları ve ürün tavsiyesi almak için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 12/01/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
0

Soru : Saç boyalarınızı denemek istiyorum Ancak renkler bilgisayarda anlaşılmıyor. Öneriniz var mı?

Nalan . 03/10/2014
Cevap: Nalan Hanım Merhaba;Saç boyalarımızın ekrandaki renkleri temsili olup monitörünüzün kalite ve ekran ayarlarına göre ton farklılıkları gösterebilir. Saç boya kodları standart olduğu için herhangi bir saç kartelasında boyamak istediğiniz renge göz atabilirsiniz.
Sachane.com . 08/10/2014
Cevap size yardımcı oldu mu? 5 Evet | 0 Hayır
Cevapla