-

Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 60ml


MARRA-02
%17
indirim
132.00 TL
109.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Marrakesh
Ürün Türü:
  • Yağ

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Argan Yağlı
Saç Tipi:
  • İnce Telli Saçlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı'nı saçımıza uygularken deriye uygulasak bir sıkıntı olur mu?

atakan . 14/06/2017
Cevap: Atakan Bey Merhaba, Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı kuru ve mat saçlar için geliştirilmiş, besleyici ve nemlendirici özellikte bir bakım ürünüdür. Uygulamasında da belirtildiği gibi saçların boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
Sachane.com . 15/06/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhaba,bu ürün(Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 60ml) ile "Marrakesh Oil Light İnce Telli Saçlar İçin Argan Yağı 89ml" bu ürün aynı değil mi?Sadece ambalajları farklı?Ve de kokusu marrakeshin "orjinal kokusu değil mi?Teşekkürler.

Ezgi T. 24/03/2016
Cevap: Ezgi Hanım Merhaba Her iki ürünün içerikleri aynıdır. Sadece boyut farklılığı vardır. Ürünler de Türkiye distribütörlerinden temin edilmektedir. Orjinal içeriğe sahip ürünleri Sachane.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
. 25/03/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla