-

Marrakesh Oil Kahm Düzleştirici Argan Yağı 60ml


MARRA-03
%17
indirim
132.00 TL
109.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 103.55 TL / Ad 98.10 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Marrakesh
Ürün Kategorisi:
  • Yağ

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Argan Yağlı
  • Düzleştirici
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürün saçı ısıdan koruyor mu?

Belgin T. 09/09/2017
Cevap: Belgin Hanım Merhaba,Marrakesh Oil Kahm Düzleştirici Argan Yağı, Isı ile aktive olan formülü sayesinde saçı ısının zararlarına karşı korumaya yönelik üretilmiştir.
Sachane.com . 11/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, kısa saçlı erkek saçlarındada düzleştirici etkisi olur mu yada saç derisi ile temasta saçıma zarar verir mi doğallık ve kısa saçta etki bakımından Phyto Phytodefrisant serisini mi yoksa bu ürünü mü tavsiye edersiniz? Teşekkürler şimdiden

Emre Y. 03/10/2016
Cevap: Emre Bey Merhaba,Ürünü avucunuzda yaydıktan sonra şekillendirici sürer gibi saçınıza uygulayabilirsiniz. Bu şekilde saç derisine temasını minimuma indirebilirsiniz. Ayrıca ürünü direkt saç derinize uygulayıp masaj yapmadığınız takdirde bir sorun olmayacaktır. Ürünün düzleştirici etkisini maksimum seviyede gösterebilmesi için uygulandıktan sonra saça fön çekilmesi gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Phyto Phytodefrisant serisi, elektriklenme gidericidir. Düzleştirici olarak geliştirilmemiştir. Bu sebeple Marrakesh Kahm Serisi düzleştirici özellikte daha uygun olacaktır.
Sachane.com . 03/10/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla