-
Fırsat ürünü

Marrakesh Oil Argan Yağı 60ml


MARRA-01
%40
indirim
132.00 TL
78.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
Stokta Yok Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Marrakesh
Ürün Türü:
  • Yağ

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Argan Yağlı
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Saçlarım tam düzeldi derken yine elektriklenmeye başlayıp tuhaf bir hal almıştı.Birçok yerde araştırdım ve denemeye karar verdim. İlk kullanımda süper etkiler beklemeyin derler ya siz bence bekleyin :) Saçlarım dalgalı olduğu için resmen bukle bukle yaptı o süpriz elektriklenme gitti.İş yerimde herkes ne yaptın saçlarına harika olmuş diyor :) Saçlarınızı yıkadıktan sonra biraz ıslaklığı gitsin ondan sonra uygulayın. En etkili sonucu yakalarsınız :)
Benim saçlarım kabarık çok kıvırcık ve aşırı kuru. Bir çok farklı marka yağ denedim (Kielhs, Bc bource, keratin yağı, CHİ, Loreal) ama bunun kadar iyisini görmedim. Banyodan sonra nemli saç uçlarıma uyguluyorum ve saçımı lastk tokayla bağlıyorum ve nasıl kurursa saç öyle şekil alıyor.Saçlarımı dümdüz yaptı sanki fön çekmişimde hafif rüzgarda bozulmuş gibi, kokusu çok güzel değil tek eksi yanı bu. ayrıca elektriklenme sorunumu da aldı. Ben saçlarıma 4 pompa uyguladığım zamanda bir ağırlık yapmadı. Güzel nemlendiriyor. Pahalı ama değer
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar