-

Loreal Majirel Saç Boyaları 50ml


LMSB-majirel
%27
indirim
34.00 TL
24.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
50
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Majirel
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaklı
Ürün Formu:
  • Tüp
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
Gayet kaliteli
Harika bir boya
8.1 kullanıyorum, beyaz kapatmada çok başarılı ve renk çok doğal
Harika bir boya 4.45 boyuyorum bayıldım kuaföre gitmeye gerek yok artık...çünkü aynı boyayı daha pahalı boyuyorlar
beyazları sert ve yoğun olanlara kesinlikle öneriyorum.bundan önce gerçekten çok ürün alıp denedim ama bu sefer tamamdır.beyaz olan yerlerde sürekli renk açıklığı ve kızarıklık oluyordu ancak marjinal 7.00 numarasını aldım kullandım beyazları çok güzel kapattı ve kesinlikle kızarıklık olmadı.Aynı kuaför salonlarında boyattığım gibi oldu.artık bu boyayı değiştirmem.
17 yıldır aralıksız kullanıyorum muhteşem bir ürün
Beyaz kapatmakta çok iyi bir boya.Ayrıca saç diplerine kesinlikle zarar vermiyor ve saçı sertleştirmiyor.Saça harika parlaklık veriyor.Özellikle kumral ve tonlarında çok başarılı ve alternatif renkleri fazla olan bir boya.Rahatlıkla kullanılabilir.
Majirelin beyaz kapatılıgı digerlerinden cok daha iyi test eddildi onaylandı
İlk defa kullanacağım inşallah denildiği kadar güzeldir de bundan sonra da hep bunu kullanırım.
Verdiği performansa göre fiyatı çok uygun bir boya
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Loreal majirel 7.0 ve 6.0 ne zaman stoklarda olacak? Uzun bir süredir takip ediyorum yok. Yardımcı olabilir misiniz?

. 09/08/2017
Cevap: Değerli Üyemiz,Stokta kalmayan ürünlerin tedarik süreci devam etmektedir; ancak bu konuda gün ya da tarih belirtmemiz maalesef mümkün değildir. Güncel stok takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 09/08/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, ben 6.1 Loreal Majirel ve 75ml 20 vol. Loreal Oksidan karıştırıyorum, fakat 1 hafta sonra saçlarım sarıya dönük açılma çok oluyor. Sebebi ne acaba?

Saadet K. 14/06/2017
Cevap: Saadet Hanım Merhaba, Saçınızda boyanın kalıcılığını arttırmak için boya sonrası bakım uygulayabilir, özellikle renk koruyucu özellikte günlük saç bakım ürünleri tercih edebilirsiniz. Loreal Majirel Saç Boyaları, uygulama detaylarında da belirtildiği gibi, 1 tüp boya ile aynı oranda oksidan krem karıştırılarak kullanılmalıdır. Ürünün sayfasından detayları inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/majirel-sac-boyalari.html

Sachane.com . 15/06/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla