-
Fırsat ürünü

Loreal Sensi Balance Hassas Saç Derisi Şampuanı 500 ml


LSCL-03
%38
indirim
72.00 TL
44.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
500
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Saç Derisi Yatıştırıcı
Saç Tipi:
  • Saç Derisi Problemleri
Bende deneme amaçlı aldım birkez kullandım bukadar iyi geleceğini sanmazdım. Saçlarımda kaşıntı,yağlanma, kepek vardı ve dökülme yapıyordu bu sorunlar hatta okadar çok kaşınıyor duki parçalamak geliyordu içimden.şimdiye kadar o kadar çok şampuan denedimki hiç umudum yoktu dediğim gibi bu sorunları olan bu ürünü alsın bana iyi geldi Allaha şükür size dw iyi gelir inşallah.
Hassas saç deriniz ve buna bağlı olarak saç derisinde kepeklenme / pullanma ve saçlarda incelme problemleriniz varsa kullanabileceğiniz en iyi şampuanlardan biri. Yalnız, ürünün rahatça açılıp kapatılabilen bir kutusu olduğundan bu mağaza gibi güvenilir yerlerden satın almanızı tavsiye ederim, yoksa içeriği değiştirilmiş ürünlerle karşılaşabilirsiniz.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar