-

Loreal Pro-Keratin Refill Keratin Dolgu Serumu 30x10ml


LSPR-06
%17
indirim
450.00 TL
373.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 317.82 TL / Ad 299.12 TL / Ad
Stokta Yok Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
300
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Serum

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Keratin İçerikli
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanan
Çok çok güzel oldukça beğendiğim bir serum. Sürekli kullanıyorum. Saçımı yumuşacık ve bakımlı yapıyor. Bir de bu serumdan önce ben kendim evde saçıma yatarken Katkısız Keratin yüklüyorum sabah da bu serumları üzerine sürüyorum o zaman on kat daha saçlarım onarılıp yeniden yapılanıyor, hatta eski yıpranmış saçlarımdan ve kırıklardan eser kalmadı diyebilirim.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçlarımın uçları yandı lastik gibi uzuyo ve kırık bunun için loreal keratin dolgu serumu kullanmayi düşünüyorum ama kafam karıştı kerastase havyar bakımı olan seti mi kullansam diye buarada düzenli olarak kerastase definsi serumu ve şampuanı düzenli olarak kullanıyorum 2.ayimdayim.

Huriye . 25/01/2016
Cevap: Huriye Hanım Merhaba, Keratin dolgu serumu, yıpranmış ve keratin kaybı yaşayan saçlar için onarıcı etkiler sağlar. Düzenli kullanımda saçı onarır ve görünümünü güzelleştirir. Havyar bakımı ise tüm saç tipleri için genel olarak bakım ve güzellik etkileri sunar. Bahsettiğiniz saç problemi için Keratin dolgu serumu kullanımının daha faydalı olacağını düşünmekteyiz. Densifique serisi ile birlikte u ürünü kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.
Sachane.com . 25/01/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla