-
Fırsat ürünü

Loreal Pro-Keratin Refill Keratin Dolgu Şampuanı 1500ml


LSPR-02
%67
indirim
184.00 TL
60.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
Bu ürün satıştan kaldırılmıştır.
Miktar(gr/ml):
1500
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Keratin İçerikli
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
tek kelime bayıldım...daha once yıne bu sıteden absolut serısını kullanmıstım.Bu sefer bunu aldım.her ıkısı de ıhtıyaca hızmet eden urunler
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba; Keratin'in kanserojen etkisinden bahsediliyor, özellikle brezilya fönünde kullanılan kimyasalarda ve şampuanlarda çok olduğu söyleniyor...Bu tür keratinli şampuanlarda kanserojen durumu nedir ?

Barış Hikmet D. 29/04/2015
Cevap: Barış Bey Merhaba,Keratin bakımlarında bahsedilen kanser riski; bakım içersinde bulunan keratinden değil, kullanılan ek kimyasallardan özellikle formaldehitten kaynaklanmaktadır. Bu ürünlerdeki formaldehit miktarı yasal sınırlarla kısıtlanmıştır. Sitemizde bulunan keratin uygulamalarının çoğu formaldehit içermezken içerenleri de sınırın altındadır. Keratinli şampuanlar içersinde formaldehit bulunmadığı için sağlık açısından bir risk oluşturmamaktadır.
Sachane.com . 30/04/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 6 Evet | 0 Hayır
Cevapla