-
Fırsat ürünü

Loreal İnoa Oksidan Krem 20 Vol. - İnoa Zenginleştirilmiş Oksidan 1000ml


LION-20
%43
indirim
70.00 TL
39.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Inoa
Volume:
  • 20
İnoa boya aynı zamanda bakım yapıyor 2 senedir kullanıyorum ve bu siteden alıyorum ürünler orjinal harika bir ambalajla gecikmeden geliyor.Teşekkür ederim.
çok doğal güzel bir boya inoa , memnunum ..ayrıca siteden bu ürünleri birden fazla kez aldım orjinal kutusunda ve hatasız geliyor siparişlerim , teşekkür ederim
INTERNETTE O KADAR COK OVGU ILE BAHSETTILER ALDIM. INSALLAH ISTEDIGIM RENK TUTAR
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, oksidan krem açıldıktan sonra daha ne kadar süre kullanılabiliyor? Yani açıldıktan sonraki raf ömrü ne kadar? Bir de evde kullanım için daha küçük olarak var mı?

Ayşe B. 17/09/2017
Cevap: Ayşe Hanım Merhaba,Loreal İnoa Oksidan Krem açıldıktan sonra 18 ay boyunca kullanılabilmektedir. Ürünler profesyonel boy üretilmiş olup, maalesef küçük boyları bulunmamaktadır.
Sachane.com . 18/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, 3 numara için hangi oksidanı almalıyım? Çok koyu siyah bir renk çıksın istemiyorum. Beyazım yok. 20 ya da 10 arasında kararsız kaldım.

İpek S. 14/09/2017
Cevap: İpek Hanım Merhaba, Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri için,20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.
Sachane.com . 14/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla