-
Fırsat ürünü

Loreal İnoa Oksidan Krem 20 Vol. - İnoa Zenginleştirilmiş Oksidan 1000ml


LION-20
%43
indirim
70.00 TL
39.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri ve teknik uygulamalar için,
  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma/koyultma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.
İnoa boya aynı zamanda bakım yapıyor 2 senedir kullanıyorum ve bu siteden alıyorum ürünler orjinal harika bir ambalajla gecikmeden geliyor.Teşekkür ederim.
çok doğal güzel bir boya inoa , memnunum ..ayrıca siteden bu ürünleri birden fazla kez aldım orjinal kutusunda ve hatasız geliyor siparişlerim , teşekkür ederim
INTERNETTE O KADAR COK OVGU ILE BAHSETTILER ALDIM. INSALLAH ISTEDIGIM RENK TUTAR
Görüşünü Yaz
Miktar:
1000
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Inoa
Volume:
  • 20
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, ben bu ürünün 8.11 numarasını sipariş edeceğim. Saçım hep dip boya olarak 8.11'e boyanıyor hangi oksidanı tercih etmeliyim? Dip rengi de kumral ve fazla koyulaşmasını istemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Gamze . 24/07/2017
Cevap: Gamze Hanım Merhaba, Oksidan seçiminizi saçınızın rengine ve uygulayacağınız işleme göre seçmelisiniz.10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri ve teknik uygulamalar için,20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma/koyultma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.
Sachane.com . 27/07/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : İki kutu Inoa boyaya ne kadar ölçü koymamız gerekiyor, nasıl ayarlayacağız?

Deniz K. 09/06/2017
Cevap: Değerli Üyemiz, Loreal İnoa Saç Boyaları ile aynı oranda oksidan kullanmanız gerekmektedir. Uygulama detaylarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/loreal-inoa-sac-boyalari.html

Sachane.com . 15/06/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla