-
Fırsat ürünü

Loreal İnoa Oksidan Krem 10 Vol. - İnoa Zenginleştirilmiş Oksidan 1000ml


LION-10
%47
indirim
70.00 TL
36.90 TL
+
Favori listesine ekle
İLGİLİ ÜRÜNLER

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri için,
  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Miktar:
1000
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Inoa
Volume:
  • 10
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.
BU ÜRÜNÜ ALANLAR BAŞKA NE ALDI
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba iyi çalışmalar. Saçlarımı 6numara inoa boya ve vol 20 oksidanla boyadım ama beklediğimden çok koyu oldu. 7.0 boya almayı düşünüyorum sizce hangi vol.? Oksidan kullanmalıyım? Teşekkürler.

Dilek . 25/09/2016
Cevap: Dilek Hanım Merhaba,6 numara boya genel olarak 20 volum oksidanla kullanılmaktadır. Rengin ton ve yapısı itibari ile koyu çıkması, oldukça normaldir. 7.0 boya da 20 volum veya 30 volum oksidanla kullanılabilir. 20 volum ile kullanılırsa daha koyu, 30 volumle kullanılırsa daha açık tonda sonuçlar elde edebilirsiniz.
Sachane.com . 26/09/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhaba. saçım kumral ve siyaha boyamak istiyorum. yüzde elliye yakın beyazım var. hangi oksidanı tercih etmeliyim 10 ile 20 arasında karar veremedim. ilk boyamadan sonra beyazlar için dip boyası uygulamaya devam edeceğim. 10 kullansam daha mı az yıpranır acaba saçım?

yasemin k. 31/08/2016
Cevap: Yasemin Hanım Merhaba, Saçlarınızda beyazlıklar yoğun ise rengin daha koyu çıkması için 10 yada 20 volume oksidan tercih edebilirsiniz. 10 volume boyanın daha koyu bir tonunu elde etmenizi sağlar. Ürünler içerisinde amonyak bulunur. Bu madde saçlarınıza zarar verebilir. Boya öncesi koruyucu ürünlerden destek alarak saçlarınız koruyabilirsiniz.

http://sachane.com/bonacure-acil-kurtarma-power-protector-400ml.html

. 03/09/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla