-

Loreal Homme Renaxil Yoğun Dökülmeleri Önleyici Bakım Losyonu 125ml


LHBK-07
%16
indirim
120.00 TL
100.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 85.77 TL / Ad 80.72 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
125
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Losyon

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan
  • Erkeklere Özel

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz

Saç Bakımı > Özel Bakım

Erkek Bakımı > Erkek Saç Bakımı

Loreal > Homme Erkekler İçin Komple Seri > Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakımı > Dökülme Önleyici

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
0

Soru : Merhaba, bu ürün etki bakımından Kerastase Specifique Force R dökülme önleyici serumla aynı mıdır? İncelediğimde ikisinde de etken madde Aminexil. Eğer aynı etkiyi gösterecekse Loreal Homme Renaxil Bakım Losyonu daha ekonomik oluyor?

şenol a. 01/03/2017
Cevap: Şenol Bey Merhaba, Her iki ürün de yoğun dökülmelerde oldukça etkilidir; bu konuda 2 ürün için de oldukça olumlu kullanıcı görüşlerinin olduğunu ve bu tip ürünlerden etkili sonuç elde edebilmek için düzenli kullanılmaları gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Her iki üründe de aynı etken madde olmasına rağmen aralarında formları, içerikleri ve kullanımları açısından çeşitli farklar bulunmaktadır; Loreal Homme Renaxil özel olarak erkek tipi saç dökülmesine yönelik hazırlanmıştır. İçerik-kullanım-fiyat kriterleri doğrultusunda seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sachane.com . 02/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhaba bir önceki sorumla ilgili bir şey sormak istiyorum. Renaxil losyona 2 aylık hergün kullanımdan sonra 1-2 gün ara verdim ancak dökülme yoğun çok yoğun oldu. Genetik dökülme olduğu için sürekli her gün kullanmam gerekecek gibi duruyor. Peki her gün kullansam sorun olur mu? neler tavsiye edersiniz?

şenol a. 11/05/2016
Cevap: Şenol Bey Merhaba,Dökülme önleyici ürünlerin uzun süre kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz. Örneğin, 3 aylık kullanım sonrasında 15-20 günlük bir süre bırakıp saçınızı dinlendirmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca ürün kullanımını bırakır bırakmaz saçlarınız dökülmeye devam ediyorsa öncelik olarak bir doktora danışmanızı tavsiye ederiz.
Sachane.com . 11/05/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla