-

Loreal Homme Grey Gri Saçlar İçin Şampuan 250ml


LHBK-04
%14
indirim
49.00 TL
41.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 35.62 TL / Ad 33.52 TL / Ad
Stokta Yok Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Gri Beyaz Saça Özel
Saç Tipi:
  • Gri-Beyaz Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, erkek için demişsiniz ama bayanlarda kullansa bir sorun olmaz sanırım.Saçlarım biraz koyu gri ve bazı yerlerde sararmalar oldu, o bölgeleri tekrardan boyayıp ürününüzü uygulasam gümüş olur mu? tonu açılsın ve sararma yapmasın istiyorum, silver gri için olan ürününüzü mü kullanmam gerek bunun için ?

Selin G. 27/12/2015
Cevap: Selin Hanım Merhaba,Loreal Homme Grey Gri Saçlar İçin Şampuan'ı gri saçlar için geliştirilmiştir. Bahsettiğiniz gibi saçı grileştirmek ve sararmaları engellemek için kullanılabilir. Ürün, Loreal'in erkek serisinde bulunmaktadır. Ancak kadınlar tarafından kullanılmasının bir sakıncası yoktur. Arzu ederseniz sitemizde bulunan diğer marka ve ürün alternatiflerini linkten inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/sampuan?subcats

Sachane.com . 28/12/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla