-

Loreal Hair Chalk Geçici Saç Boyaları 50ml


Hair_Chalk
%16
indirim
65.00 TL
54.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 49.41 TL / Ad 46.67 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
50
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Hair Chalk
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaksız
Ürün Formu:
  • Tebeşir
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Geçici
Pembe rengini kullanıyorum tonu harika ilk uyguladığınızda saçı sertleştiriyor fakat ilk yıkamadan sonra eski sertlik kalmıyor. Ayrıca benim saçımdan 5-6 yıkamada aktı tamamen. Ben memnunum.
Kumral tonalrda kullandığım boyalardan birisi loreal geçici boyaları. kalıcılığıda çok iyi ve saçımı da fazla kimsyasaldan etkilenmesine sebep olmuyor.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, canlı turkuaz renk bir daha gelir mi?

İrem D. 18/04/2017
Cevap: İrem Hanım Merhaba, Stokta kalmayan ürünlerin tedarik süreci devam etmektedir; ancak bu konuda gün ya da tarih belirtmemiz maalesef mümkün değildir. Güncel stok takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 19/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Hamileler kullanabiliyor mu?

Gülay B. 10/03/2017
Cevap: Gülay Hanım Merhaba, Loreal Hair Chalk Geçici Saç Boyaları amonyak içermemektedir. Ancak yine de hamilelik döneminde kullanacağınız ürünler için doktorunuza danışmanızın daha doğru olacağını düşünmekteyiz. Arzu ederseniz ürün içerik bilgisini müşteri hizmetlerimizden talep edip, doktorunuza danışabilirsiniz.
Sachane.com . 10/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla