-
Fırsat ürünü

Loreal %6 20 Volum Oksidan 1Lt


LCOV-20
%63
indirim
70.00 TL
25.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak ve Cover 5 erkek saç boyası ile birlikte kullanmak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,
  • 40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.
Majirel tek kelime ile güzel bir boya
Görüşünü Yaz
Miktar:
1000
Markalarımız:
Loreal
Ürün Türü:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Majirel
Volume:
  • 20
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Loreal %6 20 volum oksidan açıldıktan sonra kullanım süresi varmıdır ??

Hülya K. 31/05/2016
Cevap: Hülya Hanım Merhaba,Ürünün açıldıktan sonra ne kdar süre içerisinde tüketilmesi gerektiği ürün üzerinde belirtilmektedir. Kavanoz resmi içerisinde yazan 12M, 24M gibi ibareler açıldıktan sonra kaç ay içerisinde tüketilmesi gerektiği hakkında bilgi vermektedir.
Sachane.com . 01/06/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : sacım koyu renk kızıl yogun koyu kestane..daha once ınoa kullanarak bu renge ulasmıstımSımdı sızden majirel 6.32 boya alıcam.Kac volum oksıdan almalıyım

. 05/03/2016
Cevap: Değerli Üyemiz, Saçınız 6-5 tonlarında ise 20 volum oksidan tercih edebilirsiniz. Oksidan seçimi ile ilgili detaylara, ürünün açıklama sayfasından ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 07/03/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla