-

Landoll Nashi Sülfatsız Argan Şampuanı 500ml


NASH-04
%23
indirim
130.00 TL
99.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 94.91 TL / Ad 87.91 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
500
Markalarımız:
Landoll
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Argan Yağlı
  • Sülfatsız
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Merhaba,

Daha önce bu markanın saç bakım yağını kullandığım ve çok memnun kaldığım için hiç düşünmeden aldım bu şampuanıda. Ancak hiçte umduğum gibi sonuç alamadım. Yıkarken saçlarımı sertleştirerek tamamen karışmasına neden oluyor ve saçları inanılmaz karıştırıyor ve tabiki bu nedenle taranmasıda oldukça güçleşiyor. Şayet saçlarınız benimki gibi işlem görmüş ve boyalı saç ise mutlaka ve mutlaka destekleyici ürünleri ile birlikte almanız gerekecek. Saç kremi ve maskesi olmadan bu ürünün kesinlikle ve kesinlikle bir anlamı olmadığını belirtmek isterim. Fiyat ve sonuç değerlemesini yapacak olursak malesef verilen parayı hak etmediğini düşünüyorum.
Bu şampuanla saçlarımı ilk 2-3 yıkamada sorun yaşamadım hatta güzel gibiydi. Ama daha sonra kullandıkça memnun kalmamaya başladım.Saçlarım sanki hiç yıkanmamış gibi oluyor. Yıkadıktan hemen sonra yapış yapış oluyor ve saçlarım inanılmaz sertleşiyor.Yani kısacası ben memnun kalmadım.
Öncelikle hızlı kargonuz ve güvenli ambalajınız için teşekkür ederim. Merak ettiğim bundan önceki şişeyi de yine sizin aracılığınız ile 1 yıl once almıştım. Ancak şu an gelen şampuan ile bitirdiğim şampuanın kokusu farklı. Bir de bitirdiğim şampuan çok az köpürüyordu,son gelen şampuan daha fazla köpürüyor.İçeriği mi değişti,bu farklar neden olabilir?
Teşekkürler,
çok hoş bir kokusu var. saçı güzel temizliyor fakat duştan sonra saçı açmak o kadar zorlaşıyor ki.. normalde saç kremi kullanmam saçımı ağırlaştırıyor ve döküyor diye fakat bu ürün iyi temizlediğinden sanırım, saç fazlasıyla dolaşmış oluyor. eksta olarak krem ya da sprey tarzı birşeyler de kullanmayı gerektiriyor.
Tek kelimeyle muhteşem bir şampuan.
30 yildir kullandigim en iyi sampuan. Fazla kopurmeden cok iyi temizliyor ve inanilmaz bir yumusaklik veriyor...
Görüşünü Yaz

Landoll > Nashi Argan Ürünleri

Saç Bakımı > Şampuan

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürünü ne zaman alabilirim?Stokta yok

Şeyma G. 12/01/2016
Cevap: Şeyma Hanım Merhaba, Landoll Nashi Sülfatsız Argan Şampuanı, en kısa sürede yeniden stoklarımızda olacaktır. Güncel stoklarımızı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Sachane.com . 13/01/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Landoll Nashi şampuanın içinde ''dimethicone'' maddesi var mı?

Ezgi A. 08/01/2016
Cevap: Ezgi Hanım Merhaba, Ürünlerin içerik bilgisi için müşteri hizmetlerimize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sachane.com . 08/01/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla