-

Landoll Nashi Argan Pompalı Yağı 100ml


NASH-56
%23
indirim
130.00 TL
99.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
100
Markalarımız:
Landoll
Ürün Türü:
  • Yağ

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Argan Yağlı
  • Nemlendirici
  • Parlaklık Veren
  • Pürüzsüzleştirici
Saç Tipi:
  • Tüm Saç Tipleri
Gayet güzel paketlenmiş, sızdırma var diye yorum yazılmış. korkarak sipariş verdim ancak hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ürün kesinlikle orijinal, Bu aralar bu ürünün sahtesi çok piyasada. Ben direk İtalya' dan daha önce almıştım ve ürünün orijinal olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. 2 günde teslim aldım.. yeniden alışveriş yapmak dileği ile... teşekkürler
Denemek amacıyla aldım ; ancak çok beğendim. Dalgalı ve kuru saçlarımı canlı ve parlak gösterdi.bundan sonra sürekli kullanacağım bir ürün olacak. Tavsiye ederim.
Argan yağının yeni pompalı şişelerinde maalesef sızdırma yaşanabiliyor. Taşıma esnasında yaşanan hasarları karşılayabilmemiz için paketinizi kargo görevlisi yanında açıp kontrol etmeniz ve hasar var ise tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu şekilde hasarınız en kısa sürede karşılanır ve yeni ürün gönderiminiz gerçekleşir.
2 adet sipariş ettim,ikisi de paketinin içine sızdırmış olarak geldi,şişeler argan yağına bulanmış vaziyette.Daha önceki siparişlerimde sızıntı yoktu,sanırım yeni pompalı kapak tasarımında sorun var.Seyahate çıktığımda ürünü sızdırmayan ayrı bir şişeye almam gerekiyor.Sachane yetkililerine de ricam sorunu firmaya bildirmeleri ve kargolamadan önce kapağın sızdırmaması için streç filme vs.sarılması.Teşekkürler.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
0

Soru : Merhaba,sac derisine de uygulanabilir mi?

İmran B. 20/08/2016
Cevap: Değerli Üyemiz,Nashi Argan Yağı'nın saçın boy ve uçları için kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu sebeple saç derisine uygun olmadığını düşünmekteyiz.
Sachane.com . 22/08/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : İade koşullarınız nelerdir onu da yazabilir misiniz?

Yeşim . 27/02/2016
Cevap: Yeşim Hanım Merhaba, İade koşullarına

http://sachane.com/iade-iptal-ve-garanti-sartlari.html

linkinden ulaşabilir, sitemizin ana sayfasında sayfayı en aşağı kaydırdığınızda açılır pencerede "hakkımızda" bölümünü tıklayıp, açılan sayfada sol tarafta bulunan "iade, iptal ve garanti şartları" bölümünden de ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.
. 29/02/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla