-

La Riche Directions Yarı Kalıcı Saç Boyası 88ml


DLARH-LaRiche
%26
indirim
55.00 TL
40.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 38.86 TL / Ad 36.81 TL / Ad
Bu ürün satıştan kaldırılmıştır.
Markalarımız:
La Riche
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • La Riche
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaksız
Ürün Formu:
  • Krem
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Yarı Kalıcı
Bu ürünle tanışalı yaklaşık iki ay oldu. Turkuaz, alphine green ve midnight blue renklerini kullandım. Gerçekten çok memnunum. Saç kreminin içine çok küçük bir miktarda ekleyerek boyayı hazırlıyorsunuz ve saça hiçbir zararı yok. Sözde yarı kalıcı boya fakat aynı renge ayda bir boyadığınız durumda boyanın tonu artık saçınıza oturuyor. Kullanmaya da devam edeceğim.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, 6 aydır saçlarım mavi La Riche ile boyuyorum, artık oturdu ve akmıyor. Saç rengimi değiştirmek istiyorum. White toner kullanırsam mavi akar mı ya da açılır mı?

Emine Y. 24/03/2017
Cevap: Emine Hanım Merhaba, Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 27/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Günaydın, benim saçımın ön tarafında beyazlar var; sıcak çikolataya yakın bir renk yapmak istiyorum, hangi renk almalıyım, yardımcı olur musunuz?

zeynep d. 20/03/2017
Cevap: Zeynep Hanım Merhaba, Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 20/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla