-
Fırsat ürünü

Kerastase Volumifique Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı 250ml


KERV-02
%30
indirim
85.00 TL
59.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Kerastase
Ürün Türü:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Hacimlendirici
Saç Tipi:
  • İnce Telli Saçlar
Çok güzel bir ürün, ilk kullanımdan itibaren farkı hissediyorsunuz.
Kaç senedir vazgeçemediğim bir şampuan..Ilk şişenin bitmesine yakin fark gözle görülür hal alıyor. Eskiden 2.gununde yaglanip incelen saclarimi 4-5 gün yikamadan tertemiz bir sekilde kullanabiliyorum.Hacimsiz saclara tavsiye edecegim tek şampuandir.
Şampuan olarak ilk kullanımda da farkını hiissettiren bir şampuan. Hele yıkama öncesinde bir gece saçlar kuruyken likid keratin sprey saça yüklenince sabaha kadar da beklenırse yıpranmış ve ince tellı saçlar müthiş yapılanıyor ve de hacim kazanıyor. Beni şaşkına cevirdi. herkese de tavsıye ederım.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Yipranmis saclar da kullanabilir mi?

irem d. 30/09/2017
Cevap: İrem Hanım Merhaba,Kerastase Volumfique Şampuan, saça hacim kazandırmak amacı ile geliştirilmiştir. Ürünün yıpranmış saçları onarma özelliği bulunmamaktadır.
Sachane.com . 02/10/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
1

Soru : İçinde Sülfat, Paraben var mı ve sitenizde Big Sexy Hair Hacim Şampuanı var; sizce bu mu, yoksa o mu daha iyi?

Emre Y. 14/03/2017
Cevap: Emre Bey Merhaba, Kerastase Volumifique Yeni Seri Bain İnce Telli Saçlar İçin Hacim Şampuanı'nın sülfat ve paraben içermediği belirtilmemiştir; ancak Big Sexy Hair Hacim Şampuanı sülfat ve paraben içermez. Özelliklerine göre tercihinizi yapabilir veya daha fazla detay ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 14/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla