-

Kerastase Specifique Stimuliste Dökülme Karşıtı Enerji Veren Sprey 125ml


KERS-25
%18
indirim
175.00 TL
143.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
125
Markalarımız:
Kerastase
Ürün Türü:
  • Özel Bakım

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : saçlarımı uzun süredir doğal içerikli saç boyası ile boyatıyordum, son 6-8 aydır loreal ınoa ama gitgide matlaştırdı en sonunda ne farkediyor diyerek lorela amonyaksız market boyası denedim, boya sonrasında saçım çok döküldü, aşırı üzgünüm, on gün kadar oldu, şimdi daha iyi ama desteklemek istiyorum Kerastase Specifique Stimuliste Dökülme Karşıtı Enerji Veren Sprey uygun mu, ya da kerstase terapist mi, sorunu düşünerek ... ben tekli serum zor kullanıyorum, sprey ya da krem önerin lütfen,

Gül . 22/09/2017
Cevap: Gül Hanım Merhaba,Saç dökülmesi için dökülme önleyici ürünlerden destek alabilirsiniz. Kerastase Specifique Serisi dökülme önleyici ürünler içermektedir. Serum kullanmak istemezseniz sprey formundaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Kerastase Therapiste serisi ise yıpranmış saçların onarımında etkilidir. Saç dökülmesi üzerinde bir etkisi bulunmamaktadır.
Sachane.com . 25/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Kerastase Specifique Stimuliste GL şampuan neden artık satılmıyor, Kerastase markasının kendi sayfasında var kaldırılmamış.

Süreyya S. 21/06/2017
Cevap: Değerli Üyemiz, Belirttiğiniz ürün maalesef bulunmamaktadır. Serinin spreyine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/kerastase-specifique-stimuliste-dokulme-karsiti-enerji-veren-sprey-125ml.html

Sachane.com . 22/06/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla