-
Fırsat ürünü

Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Önleyici Aminexil Serum 42x6ml


KERS-16
%49
indirim
640.00 TL
325.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
252
Markalarımız:
Kerastase
Ürün Türü:
  • Serum

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
aminexil alanında uzman bir ürün bence saçlarım saç kıran oldu ve aminexil sayesinde düzeldi internettede baya araştırdım herkes mutlu neredeyse benim gibi bur üründen
gerçek bir saç ürünü kesinlikle dökülmeyi durduruyor ve ince saçlarımı kalınlaştırdı...
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, bu urun Kerastase’in web sitesindeki “cure anti-chute” urunu mudur acaba? Aminexil force r seklinde bir urun goremedim maalesef. Tesekkurler.

Onur A. 02/10/2017
Cevap: Onur Bey Merhaba,Kerastase Specifique Serisi Aminexil Force R Dökülme önleyici serumlar yenilenerek, Cure Anti Chute olarak isimlendirilmiştir.
Sachane.com . 03/10/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, saçlarım inanılmaz gürken stressten ve uykusuzluktan ve kepekten dolayı 1 yıldır kronikleşmiş dökülme yaşıyorum. Durmuyor döklüme. Densifique serum mu, yoksa Specifique serisi mi kullanmalıyım? Saçlarımın dökülmesinin durmasını, aynı zamanda eskisi gibi saçlarımın gürleşmesini istiyorum, karar veremedim.

asrın . 26/12/2016
Cevap: Merve Hanım Merhaba, saç dökülmeniz yoğun olarak devam etmekteyse, öncelikle dökülmeyi durdurucu ürünleri düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Etkili sonuç alabilmek için ürünlerin açıklamalarında belirtilen süre boyunca düzenli olarak uygulanması gerekmektedir. Saç dökülmesi durduktan sonra, yeni saç oluşumunu destekleyen, yoğunlaştırıcı ürünlerden destek alabilirsiniz. Daha fazla detay ve ürün tavsiyesi almak için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 26/12/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla