-

Ürünleri Filtrele Ürünleri Filtrele

Kerastase Densifique Ürünleri

Kerastase'ın 24 yıllık araştırmaları sonucu ortaya çıkan kök hücre teknolojisi ve bu teknolojinin yeni saç oluşumuna yaptığı katkının keşfedilmesi ile Densifique Serisi oluşturulmuştur. Saç köklerine direkt etki eden yapısı sayesinde uyuma evresinde olan saç köklerini tekrar harekete geçirir. Böylece saçların daha hızlı uzamasına katkı sağlar.  Özel formülü içersinde bulunan besin kaynakları sayesinde, saçın ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılar. Bunun sonucu olarak da saçlar her zamankinden çok daha sağlıklı uzar. Ancak Densifique Serisi'nin en büyük özelliği yeni saç oluşumunu desteklemesidir. 3 aylık düzenli kullanım sonunda 1700 yeni saç teli oluşumunu destekleyen yapısı, saç kaybından müzdarip ve seyrek saçlarla mücadele eden kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Vitamin destekleri sayesinde saç köklerine şok bakım yapar ve köklerin kendini yenilemesine destek olur. 3 ayın sonunda artan saç teli sayısı, yoğunlaşmış saç telleri ve daha dolgun bir görünüm ile özgüveninizi de tazelemenize yardımcı olur.

Şampuan, saç oluşumunu destekleyen serum, saç tellerini dolgunlaştıran serum ve konsantre kapağın yanı sıra yoğunlaştırıcı köpük ve saç maskesinden oluşan seri, yıkama seansından şekillendirmeye kadar saçın dolgun ve yoğun görünmesi için çalışır.

Seyrek, cansız, ince telli ve çabuk sönen saçlarla vedalaşmak için Densifique Serisi'ne Sachane.com'a özel fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Yorum ve Değerlendirmeler

Yeni mesaj