-
Fırsat ürünü

Kerastase Densifique Saç Oluşumunu Destekleyen Serum 30x6ml


KERQ-20
%26
indirim
530.00 TL
389.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
180
Markalarımız:
Kerastase
Ürün Türü:
  • Serum

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Yeni Saç Çıkartan
  • Yoğunlaştırıcı
Saç Tipi:
  • İnce Telli Saçlar
  • Zayıf Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
1

Soru : bu ürünü 1 hafta önce kullanmaya başladım. ancak kutu içerinde kullanımı ile ilgili çok detaylı bir bilgi yok. gece mi kullanmak gerekiyor yoksa sabah mı? ayrıca ürünün etkisini artırmak için başka ne yapmamız gerekiyor? aynı ürüne ait şampuanı da kullanmaya başladım ancak saçı çok kurutuyor . Normal mi?

Merve . 05/10/2017
Cevap: Merve Hanım Merhaba,Densifique serumların etkisini arttırmak için, serinin şampuanını kullanabilirsiniz. Saçınızda kurumaya sebep oluyorsa ürünü nemlendirici bir saç kremi ile desteklemeniz gerekebilir. Densifique serumları saçınızı yıkadıktan sonra nemi havlu ile alınmış saç köklerinize uygulayıp masajla yedirebilirsiniz. Ürünü sabah veya akşam kullanmanız farketmeyecektir. Ancak her gün aynı saatlerde kullanılması, uygulamanın kalitesi ve devamliliğini arttıracaktır. Saçta yoğunluk sağlamak için 1 ay, yeni saç oluşumunu desteklemek içinse 3 ay boyunca her gün kullanılması tavsiye edilmektedir.
Sachane.com . 06/10/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Bu ürünü bayanlarda kullanabilir mi ne sıklıkla nasıl kullanılıyor

Zeynep D. 25/09/2017
Cevap: Zeynep Hanım Merhaba,Kerastase Densifique Serumlar, kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Ürünün 30 gün boyunca her gün kullanılması gerekmektedir.
Sachane.com . 25/09/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla