-

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml


KERQ-21
%15
indirim
100.00 TL
84.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Kerastase
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Yoğunlaştırıcı
Saç Tipi:
  • İnce Telli Saçlar
  • Zayıf Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel
Dökülme için çok faydasını görmedim. Ama sacıma kattığı hacimli görüntüsünden memnunum.
Ürün çok iyi,kaliteli bir ürün. Yoğunlaştırma ve dolgun göstermesinden çok memnunum. Fakat aklımda bazı soru işaretleri var, Loreal gibi özel bir markanın Kerastase gibi özel bir serisinde,özellikle erkekler için özel olarak üretilmiş bir şampuanın içinde neden Paraben ve Sodium Sülfat'tan vazgeçmemişler anlayamadım. Saç sağlığı açısından bu ürünler olmasa daha iyi olurmuş bence. Ama yine de kesinlikle denemeye değer!
İlk kullanımımda etkisini gördüm tabii ki dökülme için deil ancak saçtaki parlaklık ve renk, ayrıca formunu oldukça etkiledi. Daha taranabilir ve şekil alan saçlara sahip olacağımı gösteriyor.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
2
7

Soru : fiyatı çok pahalı biraz indirim yapamaz mısınız

ilhan s. 17/02/2017
Cevap: Merhaba, Sitemizde her hafta indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Haberdar olmanız için haber bültenimize kaydolabilirsiniz.
Sachane.com . 25/02/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 2 Hayır
Cevapla