Fırsat Ürünleri
elgon Deneme Boy Hediye

Güçlü bir dokunuş ile saçınız değişsin!

Saçınızda şikayet ettiğiniz ne varsa, hepsinin çözümü Kerastase'ta! Saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma veya saç derisi problemleri... Tüm sorunlarınız için çözüm üreten marka, çok çeşitli ürün yelpazesi ile kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunuyor. Şampuan, saç kremi ve maske gibi standart saç bakım rutinine eklenen serum, losyon ve tonik gibi bakım ürünleri ise birkaç problemi aynı anda çözmenize olanak tanır. Saçın günlük bakımı haricinde daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu özellikteki losyonlar ile saçınızı iyileştirmekle kalmayıp güzel görünümünü daimi kılar. İçeriğindeki farklı saç tipelri için hazırlanan seri ürünleriyle saçınızın ihtiyacı olan bakımı en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kuruluşunun 50. yılında lanse ettiği şekillendirici serisi ise tüm şekillendirme alışkanlıklarını değiştirerek kuralları baştan yazıyor! Kabaran, şekil almayan veya çabuk sönen saçlar dert olmaktan çıkıyor. Saçınızı nasıl şekle sokacağınızı değil hangi şekli yapacağınızı düşünmenin vakti geldi artık! İhtiyacınız olan şekillendirici ürünlerle saçınız artık daha kolay şekil alıyor ve gün boyu aynı şeklini koruyor.Saç bakımında özellikle saç dökülmeleri, saç derisi bakımı ve saç kırıkları için Kerastase, Densifique, Specifique serum içeren serileri saçınıza iyi gelmektedir. Nutritive Serisi ile Kuru ve çok kuru saçlar için besleyici bakım sağlayabilir, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları Resistance serisi ile güçlendirebilirsiniz. Saçınıza hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerini denemenizi tavsiye ederiz. Saç bakımını keyifli bir hale getiren Kerastase ürünlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız!

Orijinal Kerastase ürünlerini en ucuz ve en güvenilir şekilde temin etmenin yolu ise Sachane.com

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Yorum ve Görüşler

Kerastase ürünleri kurtarıcım oldu. İşlem görmüş saçlarım için onarıcı bakım uyguluyorum ve gerçekten eski sağlıklı görünümüne kavuştular.

Volumique şampuan şimdiye kadar saçımı en hacimli göstersen ürün oldu.

Kerastase Specifique Stimuliste GL-İnce Saç Bu ürün ne zman gelecek?

Homme serisi ürünleri erkek saç ürünelrinde diğer ürünlere genelinde daha etkili ve kulalnışlı

Mehmet Bey Merhaba,

Saç derinizdeki sebum üretimini düzenlemek için günlük bakımınızda yağ dengeleyici şampuan kullanabilirsiniz. Dökülme probleminiz içinse Specifique serisinden dökülme önleyici serumları kullanabilirsiniz.

Linkerden ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/kerastase-homme-capital-force-anti-oiliness-yaglanma-karsiti-sampuan-250ml.html

http://sachane.com/kerastase-specifique-force-r-dokulme-onleyici-aminexil-serum-10x6ml.html

Kerastase home ürünü sipariş vermeden önce tavsiye almak istıyorum.Saçlarim ince telli,1 gün yıkamazsam yağlanıyor kafamda dökülme önleyici kullanmak ıstıyorum hangısıni tavsiye edersiniz.?

Şuana kadar kullandığım en güzel serisi disiplin serisi bence. Saçlarımı adam etti resmen. Spreyi bitmiş ama bian önce gelir umarım.

ince telli saçlarımın sorunu hacimsizliği. Kerastase ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra inanılmaz bir değişimle saçlarımı daha özgür hissediyorum :)

Saçımı boyadıktan sonra bakımı için kullandığım ürünler Kerastase ürünleri bakım serisi. Onarıcı ve renk düzenleyici ürünleri mükemmel. Kullanmanızı tavsiye ediyorum

Saç bakımı ürünlerimi Kerastase ürünlerinden kullanıyorum, her seri kendi içinde inanılmaz mükemmel.

Saçım Kıvırcık rofleli normal de loreal renk koruyucu kullanıyorum ama çok kuruluyor ve yıpran di saçlarım kerastase Kıvırcık saçlar için olan şampuani kullananlar tavsiye edermisiniz ve dökülmede oldu okadar çok ürün var ki kararsız kaldim kullananlar bana tavsiye edebileceği ürünler nelerdir ? Yardımcı olur musunuz ?

Merhaba
Merak ettiğim bir konu var kerastase sürekli ürünlerin sadece danışman kuaförlerde satıldığını söylüyor o halde burda ve diğer bilinen sitelerde satılan ürünler gerçek değil mi neden insanlar direk kuaförlere yönlendiriliyor böyle kolay ve daha uygun satın alabilmek varken tuhaf bir durum paylaşmak istedim.

yıllardır kerastase kullanıyorum bir harika

dicipline serisini bekliyorum umarım hemen getirirsiniz.

spesifique serum önerdi sachane.com uzmanları çok pahalı ama deneyip görcez bakalım.