kerastase kerastase alfaparf

Kerastase
Saçınızda şikayet ettiğiniz ne varsa, hepsinin çözümü Kerastase'ta! Saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma veya saç derisi problemleri... Tüm sorunlarınız için çözüm üreten marka, çok çeşitli ürün yelpazesi ile kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunuyor. Şampuan, saç kremi ve maska gibi standart saç bakım rutinine eklenen serum, losyon ve tonik gibi bakım ürünleri ise birkaç problemi aynı anda çözmenize olanak tanır. Saçın günlük bakımı haricinde daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu özellikteki losyonlar ile saçınızı iyileştirmekle kalmayıp güzel görünümünü daimi kılar. Kuruluşunun 50. yılında lanse ettiği şekillendirici serisi ise tüm şekillendirme alışkanlıklarını yıkarak kuralları baştan yazıyor! Kabaran, şekil almayan veya çabuk sönen saçlar dert olmaktan çıkıyor. Saçınızı nasıl şekle sokacağınızı değil hangi şekli yapacağınızı düşünmenin vakti geldi artık!

Orijinal Kerastase ürünlerini en ucuz ve en güvenilir şekilde temin etmenin yolu ise Sachane.com.Kerastase,  Densifique, Specifique serum içeren serileri ile saç dökülmelerine iyi gelmektedir. Nutritive Serisi ile Kuru ve çok kuru saçlar için besleyici bakım sağlayabilir, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları Resistance serisi ile güçlendirebilirsiniz. Saçınıza hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerini denemenizi tavsiye ederiz.. En uygun Kerastase Şampuan tercihinizi yaparken ürünler sayfasında bize soru sorabilir ve destek alabilirsiniz. Saç bakımını keyifli bir hale getiren Kerastase ürünlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız!

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Yorum ve Görüşler

Densifique mucize gibi bi ürün beni her gören saçıma ne yaptığımı soruyo. ben 3 ay kullandım ama hiç aksatmadan kullandım. Ayrıca serumun yarısını sabah yarısını akşam uyguladım. Bence böyle daha etkili oluyo. Şampuan olarakta specifique serisindeki dökülme önleyici gl şampuanı kullanmıştım. Ondan da çok memnunum kullanmaya devam ediyorum ama bitince densifiquenin şampuanını ve maskesini almayı düşünüyorum. İnşallah indirim de olur bu ürünlerde. İndirim istiyoruz sachane duy sesimizi :)

Ben Chroma Riche maskeyi kullanıyorum boyalı saçlara özel. Çok memnun kaldım.

Yaz serisindeki kampanya ile tüm eksiklerimi tamamladım. Artık tatile gitmeye hazırım :)

Yıllardır küaförüme bir ton para vererek alıyordum şimdi bu fiyatlar ve eve kadar güvenli servis hizmetiyle kusursuz bir alışveriş yapıyorum teşekkürler

Densifique serum bi harika. Şimdi şampuanı da çıkmış onu d aaldım. Ben çok memnun kaldım.

Salonda dünya para harcıyorduk 1 tane bakım serumuna internetin gözünü seveyim.

Dökülme önleyici araştırırken Kerastase la tanıştım. Dökülmemi önlese bile benim için yeterliydi ama birkaç ayda saçlarımın arttığını gördüm. şu an tek korkum saç dökülmesi değil stokta yok yazısını görmek :)

Densifiqe serisi deniyen var mı?

Saçımda dönem dönem kepek olduğu için Exfoliant Purifiant şampuanını kullanıyorum. Kısa sürede kepegi geçiriyo. Keşke kerastas boya da çıkarsa ozmn saçım için başka marka kullanmama gerek kalmaz :)

Couture Styling ürünleri çok güzel. Deniz tuzu spreyini aldım gerçekten de saça denizden şimdi çıkmış gibi doğal bi hava katıyo.