SECTIKLERINIZ

SONUÇLARI DARALT
Havale İndirimi
Kerastase Densififique, saç köklerindeki uyuyan saç hücrelerinin uyarılmasını sağlayarak yeni saç oluşumu için canlandırıcı etkiye sahiptir. Kök hücre araştırmaları sonucu ortaya çıkan özel bileşenler içeren Densifique saçtaki oksijen miktarını arttırarak saçların uzamasını sağlar.

Kerastase

Kerastase

Kerastase

Güçlü bir dokunuş ile saçınız değişsin!

Saçınızda şikayet ettiğiniz ne varsa, hepsinin çözümü Kerastase'ta!Saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma veya saç derisi problemleri... Tüm sorunlarınız için çözüm üreten marka, çok çeşitli ürün yelpazesi ile kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunuyor. Şampuan, saç kremi ve maske gibi standart saç bakım rutinine eklenen serum, losyon ve tonik gibi bakım ürünleri ise birkaç problemi aynı anda çözmenize olanak tanır. Saçın günlük bakımı haricinde daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu özellikteki losyonlar ile saçınızı iyileştirmekle kalmayıp güzel görünümünü daimi kılar. İçeriğindeki farklı saç tipelri için hazırlanan seri ürünleriyle saçınızın ihtiyacı olan bakımı en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kuruluşunun 50. yılında lanse ettiği şekillendirici serisi ise tüm şekillendirme alışkanlıklarını değiştirerek kuralları baştan yazıyor! Kabaran, şekil almayan veya çabuk sönen saçlar dert olmaktan çıkıyor. Saçınızı nasıl şekle sokacağınızı değil hangi şekli yapacağınızı düşünmenin vakti geldi artık! İhtiyacınız olan şekillendirici ürünlerle saçınız artık daha kolay şekil alıyor ve gün boyu aynı şeklini koruyor.Saç bakımında özellikle saç dökülmeleri, saç derisi bakımı ve saç kırıkları için Kerastase, Densifique, Specifique serum içeren serileri saçınıza iyi gelmektedir. Nutritive Serisi ile Kuru ve çok kuru saçlar için besleyici bakım sağlayabilir, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları Resistance serisi ile güçlendirebilirsiniz. Saçınıza hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerini denemenizi tavsiye ederiz. Saç bakımını keyifli bir hale getiren Kerastase ürünlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız!

Orijinal Kerastase ürünlerini en ucuz ve en güvenilir şekilde temin etmenin yolu ise Sachane.com. 

Tavsiye ettiklerimiz

En çok tercih edilen ürünleri inceleyin.

Kerastase Age Premium Bain Masque Substan...

Kerastase Age Premium Bain Masque Substantif...

105.00 TL
Kerastase Age Premium Bain Masque Substan...

Kerastase Age Premium Bain Masque Substantif...

175.00 TL
Kerastase Age Premium Bain Substantif Rej...

Kerastase Age Premium Bain Substantif...

175.00 TL
Kerastase Age Premium Bain Substantif Rej...

Kerastase Age Premium Bain Substantif...

56.00 TL
Kerastase Bain Oleo Curl-Kuru Kıvırcık Sa...

Kerastase Bain Oleo Curl-Kuru Kıvırcık...

56.00 TL
Kerastase Bain Oleo Relax- Kuru ve Asi Sa...

<table border="0" cellspacing="0"...

175.00 TL
Kerastase Bain Oleo Relax- Kuru ve Asi Sa...

<table border="0" cellspacing="0"...

56.00 TL

Değerlendirmeler

YORUMLAR

Amineexil serisi süper resmen dökülen saçlarımı kurtardı. Dökülmeyi yavaşlatıp saçlarımıda güçlendirdi.
Saçlarım aşırı kuru, kimyasal işlemden sonra bu şekilde oldu ve nutritive serisi bain 2 ürünlerini önerdiler 2 haftadır kullanıyorum ve sonuçtan memnın kaldım. Verdiğiniz paraya cidden değiyor. Kerastase şampuanını kampanyadan aldım fiyatı çok cazip geldi. Teşekkürler saçhane.
Kıvırcık saçlar serisi gerçekten güzel ama büyük boyu bitmeseydi keşke :( umarım tekrar gelir.
Kerastase ürünlerine bayılıyorum yogunlaştırıcı saç şampuanları özellikle favori ürünlerim arasında.
Kuaför salonlarında dünya paraya satılan ürünler burada daha ucuz orijinal ürünler. Kuaförden almayı bıraktım vallahi
Tercih ettiğim tek marka. Şekillendirme serisindeki ürünleri kullanmaya başladım ve etkisini hemen gösterdi gün boyunca
Saçlarımın en iyiyi hak ettiğini düşündüğüm için kullandığım en güzel ve en kaliteli ürünlerin başında kerastase geliyor.
Discipline serisi ürünleri saçımı yatıştırmaya ve düzene girmesine yardımcı oldu. Sürekli aynı saç sorunum vardı saçlarım kabarıyordu elektirkleniyordu ama artık sorun kalmadı.
Yeni mesaj