-

SECTIKLERINIZ

SONUÇLARI DARALT
Havale İndirimi

Saç bakımınız için profesyonel ürünler geliştiren Kerastase, farklı ürün grupları ve serileri ile tüm saç tipleri için çözümler sunar. Kuru saç, yıpranmış saç, dökülen saç, boyalı saç veya doğal saç gibi klasik saç tipleri ve problemleri için geliştirdiği ürünler ile saçlara geniş kapsamlı bakımlar sunar. Özel bakıma ihtiyaç duyan hassas saç derisi veya seyrek saçlar içinse yeni ve geliştirilmiş formüllere sahiptir.

Marka'nın en çok tercih edilen serilerinden biri olan Çimento Serisi, yıpranmış ve hasarlı saçları onararak güç kazanmasını sağlar. Bu seri, saçtaki hasarlı bölgelerde dolgu görevi görerek adeta çimento gibi bu boşlukları doldurur. Böylelikle pürüzsüz saçlar oluşturur.

Nemsiz ve kuru saçlar için geliştirilen Nutritive ve Nutritive Irisome serileri, saçları nemlendirerek kusursuzlaştırır. 

Keratin içerikli Discipline Serisi ise asi, kabarık ve kalın telli saçların sakin ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda saçları sakinleştirerek daha düz bir görünüm sağlar. Bu seride bulunan özel keratin bakımlarının uygulanması ile saçlarınız sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. 

Kerastase Markası'nın son seiri olan Chronologiste ise özel ve lüks içerikleri ile tüm saç tipleri için kullanılabilen ürünler içerir. Daha sağlıklı, canlı ve dikkat çekici saçlar için Chronologiste Serisi'nr bir şans verebilirsiniz.

Argan yağının mucizevi etkilerni bünyesinde barındıran Elixir Serisi, yağ karışımlarının güzelleştirici dokunuşu ile saçları dipten uca yeniler.

Saç bakım ürünlerinin anında şekillendirici ürünler de tasarlayan Kerastase, Couture Style Serisi ile hayal ettiğiniz şekilleri oluşturmanız için destek olur.

Kerastase

Kerastase

Kerastase

Güçlü bir dokunuş ile saçınız değişsin!

Saçınızda şikayet ettiğiniz ne varsa, hepsinin çözümü Kerastase 'ta! Saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma veya saç derisi problemleri... Tüm sorunlarınız için çözüm üreten marka, çok çeşitli ürün yelpazesi ile kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunuyor. Şampuan, saç kremi ve maske gibi standart saç bakım rutinine eklenen serum, losyon ve tonik gibi bakım ürünleri ise birkaç problemi aynı anda çözmenize olanak tanır. Saçın günlük bakımı haricinde daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu özellikteki losyonlar ile saçınızı iyileştirmekle kalmayıp güzel görünümünü daimi kılar. İçeriğindeki farklı saç tipleri için hazırlanan seri ürünleriyle saçınızın ihtiyacı olan bakımı en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kuruluşunun 50. yılında lanse ettiği şekillendirici serisi ise tüm şekillendirme alışkanlıklarını değiştirerek kuralları baştan yazıyor! Kabaran, şekil almayan veya çabuk sönen saçlar dert olmaktan çıkıyor. Saçınızı nasıl şekle sokacağınızı değil hangi şekli yapacağınızı düşünmenin vakti geldi artık! İhtiyacınız olan şekillendirici ürünlerle saçınız artık daha kolay şekil alıyor ve gün boyu aynı şeklini koruyor.Saç bakımında özellikle saç dökülmeleri, saç derisi bakımı ve saç kırıkları için Kerastase, Densifique, Specifique serum içeren serileri iyi gelmektedir. Nutritive Serisi ile Kuru ve çok kuru saçlar için besleyici bakım sağlayabilir, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları Resistance serisi ile güçlendirebilirsiniz. Saçınıza hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerini denemenizi tavsiye ederiz. Saç bakımını keyifli bir hale getiren Kerastase ürünlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız!

Orijinal Kerastase ürünlerini en ucuz ve en güvenilir şekilde temin etmenin yolu ise Sachane.com. 

Kampanya

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Kerastase Densifique 30x6ml
 • 10% Kazancınız
450.00 TL 405.00 TL
Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml
 • 10% Kazancınız
72.00 TL 65.00 TL
Kerastase Specifique Bain Prevention-Normal Saçlar İçin Dökülme Önleyici Şampuan 250ml
 • 15% Kazancınız
66.00 TL 56.00 TL
Kerastase Specifique Stimuliste GL-İnce Saçlar İçin Enerji Veren Dökülme Önleyici Şampuan 250ml
 • 15% Kazancınız
66.00 TL 56.00 TL
Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe Versatile Beautifying Oil 125 ml
 • 18% Kazancınız
120.00 TL 99.00 TL
Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu 250ml
 • 15% Kazancınız
72.00 TL 61.50 TL
Kerastase Initialiste 60ml
 • 17% Kazancınız
142.00 TL 118.00 TL
Kerastase Homme Capital Force Densifying-İncelmiş ve Seyrek Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan 250ml
 • 14% Kazancınız
Kerastase Homme Capital Force Densifying-...

<table border="0" cellspacing="0"...

65.00 TL 56.00 TL
Kerastase Nutritive Bain Nutri Thermique-Aşırı Kuru Saçlar İçin Termo Etkili Şampuan 250ml
 • 21% Kazancınız
Kerastase Nutritive Bain Nutri Thermique-...

Kerastase Nutritive Bain Nutri...

66.00 TL 52.00 TL
Kerastase Resistance Force Architecte-Hassaslaşmış Saçlar İçin Yüzey Yenileyici Şampuan (3-4) 250ml
 • 21% Kazancınız
66.00 TL 52.00 TL
Kerastase Resistance Force Architecte- Yıpranmış Saçlar İçin Maske [1-2] 200ml
 • 16% Kazancınız
125.00 TL 105.00 TL
Kerastase Specifique Force R Dökülme Önleyici Aminexil Serum 10x6ml
 • 24% Kazancınız
170.00 TL 130.00 TL
Kerastase Resistance Bain De Force-Yıpranmış Saçlar İçin Kuvvet Banyosu [1-2] 250ml
 • 15% Kazancınız
66.00 TL 56.00 TL

Değerlendirmeler

YORUMLAR

dökülme önleyicileri çok başarılı
Kerastase'in Specifique Bain Divalent şampuanını aldım benim yağ sorunum vardı. Saç yağını götüren ürünler var saçın üstünden dozer geçmiş gibi yapıyorlar. O hassas dengeyi koruyan bir şampuan bu.
saç dökülmesi için serumunu kullanıyorum ve o kadar uğraştan sonra doğru ürünü buldum diye garip bir sevinç var üstümde.
Kerastase şaç bakım ürünleri ile saçlarımda ki bütün sorunları çözdüm.
Kerastase Gloss Appeal ı sürekli kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim
boya sonrası bakım şampuanları gerçekten çok güzeller 3-4 yıkmada akana saç rengim artık dha uzun süre dayanıyor süperrrr
elixir ultime kullanıyorum düzenli olarak ve herkese tavsiye ederim saçta bıraktığı kokular müthiş
densifique serisini çok begendim uzun süren bir kullanım süreci sonrası hala devam ediyorum etkileri sadece lafta degilmiş
yogunlastırıcı şampuanları dedikleri kadar varmış gerçekten bayıldım saçlarım şahane oldular
elixir ultime kullanıyorum yumuşacık ve çok canlı yapıyor müthiş bir ürün
Yeni mesaj