Fırsat Ürünleri
kerastase Deneme Boy Hediye

Güçlü bir dokunuş ile saçınız değişsin!

Saçınızda şikayet ettiğiniz ne varsa, hepsinin çözümü Kerastase'ta! Saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma veya saç derisi problemleri... Tüm sorunlarınız için çözüm üreten marka, çok çeşitli ürün yelpazesi ile kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunuyor. Şampuan, saç kremi ve maska gibi standart saç bakım rutinine eklenen serum, losyon ve tonik gibi bakım ürünleri ise birkaç problemi aynı anda çözmenize olanak tanır. Saçın günlük bakımı haricinde daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan serumlar, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu özellikteki losyonlar ile saçınızı iyileştirmekle kalmayıp güzel görünümünü daimi kılar.

Kuruluşunun 50. yılında lanse ettiği şekillendirici serisi ise tüm şekillendirme alışkanlıklarını yıkarak kuralları baştan yazıyor! Kabaran, şekil almayan veya çabuk sönen saçlar dert olmaktan çıkıyor. Saçınızı nasıl şekle sokacağınızı değil hangi şekli yapacağınızı düşünmenin vakti geldi artık! Orijinal Kerastase ürünlerini en ucuz ve en güvenilir şekilde temin etmenin yolu ise Sachane.com.Kerastase, Densifique, Specifique serum içeren serileri ile saç dökülmelerine iyi gelmektedir. Nutritive Serisi ile Kuru ve çok kuru saçlar için besleyici bakım sağlayabilir, güçsüz, zayıf ve yıpranmış saçları Resistance serisi ile güçlendirebilirsiniz. Saçınıza hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerini denemenizi tavsiye ederiz.. En uygun Kerastase Şampuan tercihinizi yaparken ürünler sayfasında bize soru sorabilir ve destek alabilirsiniz. Saç bakımını keyifli bir hale getiren Kerastase ürünlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız!

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Yorum ve Görüşler

Saçım Kıvırcık rofleli normal de loreal renk koruyucu kullanıyorum ama çok kuruluyor ve yıpran di saçlarım kerastase Kıvırcık saçlar için olan şampuani kullananlar tavsiye edermisiniz ve dökülmede oldu okadar çok ürün var ki kararsız kaldim kullananlar bana tavsiye edebileceği ürünler nelerdir ? Yardımcı olur musunuz ?

Merhaba
Merak ettiğim bir konu var kerastase sürekli ürünlerin sadece danışman kuaförlerde satıldığını söylüyor o halde burda ve diğer bilinen sitelerde satılan ürünler gerçek değil mi neden insanlar direk kuaförlere yönlendiriliyor böyle kolay ve daha uygun satın alabilmek varken tuhaf bir durum paylaşmak istedim.

yıllardır kerastase kullanıyorum bir harika

dicipline serisini bekliyorum umarım hemen getirirsiniz.

spesifique serum önerdi sachane.com uzmanları çok pahalı ama deneyip görcez bakalım.

Dökülmeyi kesti attı niye daha önce saçma sapan şeyler kullandım bilmiyorum.

Yorumları okuyarak ilk siparişimi buradan verdim. Soeil serisi alışverişimden gayet memnunum. ucuz diye biraz korkmuştum ama sıkıntı yaşamadım.

Densifique mucize gibi bi ürün beni her gören saçıma ne yaptığımı soruyo. ben 3 ay kullandım ama hiç aksatmadan kullandım. Ayrıca serumun yarısını sabah yarısını akşam uyguladım. Bence böyle daha etkili oluyo. Şampuan olarakta specifique serisindeki dökülme önleyici gl şampuanı kullanmıştım. Ondan da çok memnunum kullanmaya devam ediyorum ama bitince densifiquenin şampuanını ve maskesini almayı düşünüyorum. İnşallah indirim de olur bu ürünlerde. İndirim istiyoruz sachane duy sesimizi :)

Ben Chroma Riche maskeyi kullanıyorum boyalı saçlara özel. Çok memnun kaldım.

Yaz serisindeki kampanya ile tüm eksiklerimi tamamladım. Artık tatile gitmeye hazırım :)

Yandex.Metrica