-

KAMPANYA DUYURULARI

150 TL ve Üzeri Alışverişleriniz %10 İndirim ve Ücretsiz Kargo Fırsatı Kazandırıyor!

150 TL ve üzeri yapacağınız tüm alşverişler sizlere, sepetinizde %10 indirim ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Bu fırsatı kaçırmamak için sepetinize 150 TL ve üzeri ürün ekleyin, NDR152 kupon kodunu ilgili alana yazarak alışverişinizi tamamlayın!

 

Bu kampanya Fırsatlar Kategorisinde, Çok Al Çok Kazan Kategorisinde, %50 İndirim Fırsatı Kategorisinde geçerli değildir!

Stoklarla sınırlı

%50 İndirimli Alışveriş Fırsatı!

Bu kategori altındaki ürünler %50 indirimli alışveriş yapma fırsatı sunuyor. İndirim fırsatından yararlanmak için YZL555 kupon kodunu kullanarak alışverişinizi tamamlamayı unutmayın.

Stoklarla sınırlı

75 TL ve Üzeri Alışverişleriniz 300 ml Rebul Duş Jeli Kazandırıyor!

Sachane.com'dan yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz kokusuyla aklımıza kazınan, 300 ml Rebul Lime Duş Jeli kazandırıyor. Bu muhteşem duş jeline sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!

Sona erdi

%50 İndirimli Haftasonu Fırsatını Kaçırmayın!

Bu muhteşem haftasonu fırsatı kaçmaz. Seçili ürünlerde %50 indirimli fiyatlar yalnızca bu haftasonunda geçerli. Alışverişlerinizi SF150 kupon kodu ile tamamlayın, bu kategorideki ürünlere %50 indirimle sahip olun!

Sona erdi

Davines Alan Herkese Hem Davines Parfüm Hem de Ücretsiz Kargo Kazanma Fırsatı

Satın alacağınız tüm Davines markalı ürünler, size hem sepette ücretsiz kargo fırsatı hem de sınırlı sayıda üretilmiş özel "Davines OI/OIL Roll-On Parfüm 8ml" kazandıracak.

Bu fırsatı kaçırmayın!

Sona erdi

Bu Haftasonu Fırsatı Kaçmaz!

Sizler için özel olarak seçtiğimiz bu birbirinden özel ürünler, bu haftasonu çok kazandırıyor.

Seçili ürünlerden birini sepetinize ekleyin, hem ücretsiz Aras Kargo hizmetinden yararlanın hem de %10 indirimi anında kazanın.

Keyifli bir haftasonu geçirmenizi dileriz.

Sona erdi

Kadınlar Günü Kampanyasını Kaçırmayın!

Bugün yapacağınız tüm alışverişler, hem 10 TL puan hem de ücretsiz kargo hizmeti kazandırıyor! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel bu kampanyadan yararlamak için hemen alışverişe başlayın!

Kazanacağınız 10 TL puanlarınızı bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğinizi unutmayın!

Sonlandı

Wella ile Kazanma Şansını Kaçırmayın!

Wella ürünleri kazandırıyor!

Sepetinize dilediğiniz Wella ürününü ekleyin, sepette gördüğünüz ürünlerden dilediğinizi seçin. Seçtiğiniz hediyeyi anında kazanın.

 

Stoklarla sınırlı

Kerastase Markasında %25 İndirim Fırsatı Kaçmaz!

Kerastase markasında geçerli %25 indirim fırsatından yararlanmak ister misiniz? O halde dilediğiniz Kerastase ürününü sepetinize ekleyin, sepet sayfanıza geldiğinizde ilgili bölüme KRS123 kodunu yazarak aktif edin, %25 indirim anında sepetinize yansısın.

Sona erdi

Bol Kazançlı Bir Haftasonuna Hazır mısınız? Bu Ürünler Ücretsiz Kargo ve %10 İndirim Kazandırıyor!

Ücretsiz Aras kargo hizmetinden ve %10 indirim fırsatından yararlanmak ister misiniz? O halde Haftasonu Fırsat ürünleri kategorisinden dilediğinizi sepetinize ekleyin, fırsatı anında yakalayın. 

Sona erdi