-

Goldwell Elumen Saç Boyası 200ml


GLU-Elumen
%20
indirim
71.00 TL
56.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 51.21 TL / Ad 48.37 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
200
Markalarımız:
Goldwell
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları
Özel Teklif:
  • %20
  • N

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Goldwell Elumen
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaksız
Ürün Formu:
  • Likit
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Kalıcı
Kullandığım en mükemmel saç boyası. Saçlarımı yipratmadigi gibi sanki bir de bakın yapıyor. Kadın erkek herkes saçımı hangi marka boya ile boyadigimi soruyor.
Süper bir boya, yıllardır kullanıyorum. Ve saçhaneye bunun için teşekkür ediyorum. Yoksa yurt dışından almak zorunda kalıyordum. kalıcılığı, diğer boyalar gibi diplerin bir iki yıkama sonrasında kızıllaşmaması, kapatıcılığı ve muhteşem renkleri bir yana, istediğin gibi renkleri karıştırıp artan boyayı saklayabiliyorsun. Ben son zamanda küllü kahveleri yeşil ile karışım yapıyorum, rengin güzelliği kuaförümü bile şaşırttı...
Bu güne kadar kullandığım en mükemmel saç boyası gold well eluman serisiydi. Saçlarımı hiç yipratmadigi gibi ışıl ışıl olmasını sağlıyor. Kalıcı ligi da gayet başarılı.
Bakır saçlarımı kırmızıya çevirdi bakır boyası inşallah fabrikası kapanır ülkeden çekilir. Tek yıldız da sadece saçım yıpranmadı diye. Hayattan soğudum!
zaten bu boya beyaz kapatıcı özelliği yok parlaklık ve marjinal renkleri uygulamak içindir ürünü almadan önce araştırma yapıp okumanızı tavsiye ederim sevgiler
Merhaba bu boya dıpleri oynatmaz bu sadece çok sık akan renkleri sabıtler siz bu boyayı yanlış kullanmissiz
Ab@9 numarasını aldım ki serinin en açık sarı tonu. Saçlarım 3 cm kadar dibi çıkmış gerisi altın sarı ve aralarda platin sarı renkte olmasına rağmen, diplerimde en ufak bir ton değişimş bile olmadı. Boyayı renk değişmediği için neredeyse 1,5 saat saçımda beklettim ama nedendir anlamamamla birlikte sanki saçıma bakım maskesi sürüp beklemişim gibi boşa beklememde üzücü oldu. Evet saçımı kurutmadı ama başka bişeyde yapamadı. Sebebini çok merak ediyorum. Sürekli buradan alırım ürünlerimş ilk defa memnun kalamadım. Saçım kuru ve temizdi boyayıda iyice karıştırmıştım, ancak ne dibimde ne beyazlarımda ne geri kalan tonlarımda tek fark olmadı. Üzgünüm
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, bl@ll mavi saç boyasını uzun zamandır stoklarınızda göremiyorum acaba bir daha gelmeyecek mi? Teşekkürler

Betul U. 16/04/2017
Cevap: Betül Hanım Merhaba, Stokta kalmayan ürünlerin tedarik süreci devam etmektedir; ancak bu konuda gün ya da tarih belirtmemiz maalesef mümkün değildir. Güncel stok takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 17/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Elumen ürünlerini daha önce de satın aldım. Oksidansız olduğu için tercih ediyorum; ancak renk seçeneğinde Elumen sv@10 yok. Getirebilme ihtimaliniz var mı? sb@10 ve sv@10 olarak iki açık renk seçeneği daha var ürünün yurtdışında.

burcu ece y. 17/03/2017
Cevap: Burcu Hanım Merhaba, Ürün talepleriniz ilgili departmanlara iletilecektir. Güncel stok takibini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 20/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla