-

Goldwell Elumen Return Saçtan Boya Çıkarıcı 250ml


GELU-03
%19
indirim
70.00 TL
56.90 TL
Miktar: 2 ve üzeri 3 ve üzeri
Fiyat: 51.21 TL / Ad 48.37 TL / Ad
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Goldwell
Ürün Türü:
  • Boya Silici

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Saçtan Boya Silici

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Kızıl saçtan dönme aşaması olarak açıcı kullanmadan önce birkaç kez boya silici kullanılsa işe yarar mı?

Ebru G. 14/04/2017
Cevap: Ebru Hanım Merhaba, Return, sadece Elumen boya ve direkt pigmentasyon içeren boyalarla birlikte kullanıma uygundur. Saçınızdaki boyanın tonunu açmanızı ve bir önceki saç renginize dönmenizi sağlar. Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoru Bölümümüzden sorabilirsiniz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 17/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba turuncu-bakır tonlarında olan omuz hizamdaki saçlarımı siyaha kahverengiye boyadım ama fazla koyu oldu. Bu ürünü kullanarak şuanda siyahımsı olan kısımları açabilir miyim? Bir de bu ürünü kullandıktan hemen sonra saçımı boyayabilir miyim? Daha doğrusu saçı yıpratır mı içeriğindeki maddeler? Saçı yeniden boyamadan belli bir süre bekleyip dinlendirmek gerekir mi? Teşekkürler..

Ebru A. 25/12/2015
Cevap: Ebru Hanım Merhaba,Boya siliciler, saçtaki son boya uygulamasının akıtılmasını sağlar. Boya silici sonrasında saçınızı yeniden boyamanızda bir sakınca olmayacaktır. Elumen boya silici sadece Elumen boyalar ve direkt pigment içeren boyalar ile kullanılabilir. Yani klasik kuaför boyalarının akıtılması için kullanılamaz. Tüm boyalarda kullanımı uygun olan boya silici için linki inceleyebilirsiniz.

http://sachane.com/revlon-boya-silici-2x50ml-tr.html

Sachane.com . 25/12/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 5 Evet | 1 Hayır
Cevapla