-

Depot No 502 Beard Mustache Butter Sakal ve Bıyık Yağı 30ml


DEPOT-24
%11
indirim
57.00 TL
50.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
30
Markalarımız:
Depot
Ürün Kategorisi:
  • Sakal-Bıyık Bakımı

Saç-Boya

Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Durulanmıyor yazıyor da sürdükten sonra yani hiç durulamaya gerek yok mu ve ayrıca kaşlara da sürülebilir mi; sürsek bir sakıncası olur mu? Çünkü genelde bu tür yağları bulunduran şeyler sakal ve bıyığa sürülebiliyorsa kaşlara da sürülebilir, ben öyle biliyorum en azından.

Muhammed Şehmus k. 18/03/2017
Cevap: Muhammed Bey Merhaba, Depot No 502 Beard Mustache Butter Sakal ve Bıyık Yağı içerik bilgisinde de belirtildiği gibi, sakal ve bıyık özelinde üretilmiştir. Kaşlara sürülmesi ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir etki yarattığı yönünde bilgi belirtilmemiştir. Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 20/03/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla