-

Davines Strong Dry Wax Güçlü Tutucu Kuru Wax 75ml


DAMO-10
%23
indirim
75.00 TL
57.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
75
Markalarımız:
Davines
Ürün Türü:
  • Şekillendirici

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Mat Görünüm
  • Sabitleyici
Ürün Formu:
  • Wax
Tutuş Gücü:
  • Güçlü
Kesinlikle tutucu özelliği yok neredeyse 1 aydır her defasında şans verip kullanmak istiyorum sadece evde saçıma uyguladığım anda ve sonrasındaki 10 dk için tüm özellikleri geçerli ve bütün gün saçlarınız rüzgarın götürdüğü yerde. Az kullandım olmadı çok kullandım olmadı kısacası tamamen hayal kırklığı kısa saçlı arkadaşlarımın üzerinde de denedim !!!! Kesinlikle almayın üzülmeyin.
Tutuculuk çok iyi. Saçlarım uzun olmasına rağmen sprey kullanmadan da şekli koruyabiliyor tavsiye ederim...
Mat görünüm için birebir süper tutucu bir ürün. Like!
MAT formda. Tutuş gücü oldukça yüksek, verdiğiniz şekil bozulmuyor. Özellikle kalın telli saçı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye olunur.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
1

Soru : İnce telli bir saça sahibim. Hem mat görünüş olsun hem de güçlü tutuş olsun istiyorum. Baktıklarım arasında saçıma uygun olan en iyi wax olarak bunu buldum. Eğer siz de bilgilendirirseniz memnun olurum.

yasar k. 14/11/2016
Cevap: Yaşar Bey Merhaba,Davines Strong Dry Wax Güçlü Tutucu Kuru Wax belirtmiş olduğunuz özelliklerde, mat görünümlü ve güçlü tutuş gücüne sahip bir wax'tır.
Sachane.com . 16/11/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, ben normalde sprey kullaniyorum ama pek memnun değilim çünkü saçları kalip halinde tutuyo bunu istemiyorum.Saç modelim yanlar kisa undercut kesim yani üst tarafın uzunlugu 10-15 cm saça fön cekip hacim kazandirdiktan sonra sağa ve sola yatırıyorum. Bunun için önerebileceğiniz tutus gücü zayif olmamakla beraber saçı dogal gosterecek bir wax türü var mıdır ben davines moulding clay e baktim doğal olduğu ve paraben içermediği icin sizin onerileriniz nedir? Teşekkür ederim.

Eren E. 20/07/2016
Cevap: Değerli Üyemiz,Ürün tavsiyesi için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
Sachane.com . 20/07/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla