-

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı 280ml


DAES-38
%23
indirim
75.00 TL
57.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
280
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Nemlendirici
  • Onarıcı
  • Renk Koruyucu
  • Sülfatsız
Saç Tipi:
  • Boyalı Saçlar
  • Kuru Saçlar
  • Yıpranmış Saçlar
Eşiminde benimde saçlarımız hem çabuk yağlanıyordu hemde kepek oluyordu marketten aldığımız TÜM şampuanlar yüzünden. Kısa bir süredir bu şampuanı kullanıyoruz, deneme maksatlı küçük şişesini aldık. market şampuanları gibi kesinlikle değil. kokusu çok hoş. tek yıkamada çok çok az bir miktarla çok köpürüyor ve saç diplerini tertemiz yapıyor gerçekten. saçlar tabiri caizse gıcır gıcır oluyor tek yıkamada.. saçlarımızın temiz olmasını özlemişiz! neymiş o market şampuanları boşuna deterjan raflarına yakın yerlerde satmıyorlar.. saçlarımızda kepek kalmadı.. eşimin saçlarında dökülme durdu. saçlarımız market şampuanlarına nazaran daha geç yağlanıyor.. eminim düzenli kullanımda daha da memnun kalacağız. tek eksisi belki saç kremi yok içerisinde biraz sert oluyor kuruduktan sonra. test ettikten sonra davinesin saç kreminini de alacağız anlaşılan.. 280 ml küçük şişede alıp deneyin deriz biz.. ve tavsiye ederiz kepek ve çabuk yağlanma problemi olan herkese..
Saçlarıma 3 sene önce açtırma işlemi yaptım ve mahvettim. Piyasada bildiğim bütün ürünleri kullandım.En son hadi bunu da kullanayım dedim. Harika bir şampuan,sülfat ve parapen yok. Saç resmen 2 ayda kendine geldi.
Sachane harika bir site en önemlisi güvenilir ve orjinal ürünleri bize sunuyor. Kargo su çok hızlı. Kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar