-

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 250ml


DANA-07
%23
indirim
75.00 TL
57.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan
Özel Teklif:
  • %10

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Nemlendirici
  • Onarıcı
  • Sülfatsız
Saç Tipi:
  • Kuru Saçlar
  • Yıpranmış Saçlar
Saçı gerçekten ağırlaştırmayan ve nemini korumasını sağlayan bir şampuan. Davinesin bütün ürünleri çok kaliteli kesinlikle tereddütsüz kullanabilirsiniz.
ilk bi köpürmedi , noluyoruz dedim :) sonra 2 kere daha sürdüm sonuncuda köpürdü sacım pismiş yani :))) kokuu falan çok güzel ben maskesiyle kullandım bayıldım ılk yıkamada bellı etti kendnı... ileride daha da saglıklı saclarımolacagını düşünüyorum . kuaförüm bana dedi ki şampuan ve maskeyi 80 lıraya kendımız yapıyoruz bu ürünlerle ... ben burdan aldım daha hesaplı kendım yapıyorum ohh :) alın bunu maskesi kremiyle , alın kuru yıpranmıs mutsuz saclarınıza iyi gelyor
Ben kuaförüm ve bu ürünü sachaneden alıp müşterilerime uyguluyorum keratin serumu ile birlikte. Ürünün etkisi çok güzel bence müşterilerimde ben de çok memnunum. Şampuanın köpürmemesi normal çünki içinde sülfat yok. sülfatsız ürünler köpürmez. bir de diğer yorumda gördüğüm için yazmak istedim şampuanı az koyup iyi durulamak lazım yoksa yağlı kalııyo ama az koyur ve iyi durularsanız hiç öyle bir hiss olmaz. Keratin uygulaması içinde manisada olanları salonuma beklerim. salonum elisa güzellik ve estetik.
Aylin hanimin yorumuna katiliyorum.sac diplerini ozellikle ense kismini yagli birakiyor. Onun disinda saca etkisi guzel.
Uygulamada hatamı yaptım anlamadım? Zaten köpürmüyor?uyguladım ve duruladım.. Sonrada maske yaptım.. Kuruttum saç diplerim yağlı gibi oldu..anlayamadım?
ürünü maskesi ile beraber yorumlayacağım çünkü ikisi birlikte çok başarılı :) öncelikle kokusu mükemmel nane-limon kokuyor ve bir gün boyunca o güzel koku saçınızda kalıyor çok ferah. ilk kullanımımda saçlarımı kuruttuktan sonra uçlarına bakıp "bir şey değişmedi boşuna almışım" dedim AMA ertesi gün baktığımda uçları yumuşak ve bakımlı duruyordu ve saçlarım(ki çok hasarlı ve kuru bir saçım var çok işlem gördüğü için) yumuşacık, hacimli, parlak duruyordu. şimdi iyi ki almışım diyorum :)
Kırılan kuruyan saçlarım için aldım ve düzenli olarak kullandığımda etkisini görmeye başladım.
kuru tarak geçmeyen saçlarım için kullanıyorum ve çok güzel nemlendirip yumuşatıyor :)
Görüşünü Yaz

Kampanyalar > Black Sale > %10 İndirimli Şampuanlar

Davines > Natural Tech > Nourishing Yıpranmış ve Kuru Saç Serisi

Saç Bakımı > Şampuan

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar