-

Davines Nourishing Keratin Yükleme Serumu 1000ml


DANA-31
%23
indirim
420.00 TL
322.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Keratin Losyonu

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Keratin İçerikli
  • Onarıcı
Saç Tipi:
  • Yıpranmış Saçlar
Bu güne kadar hep çok iyi markalar kullandım ama bu ürün efsane gerçekten.son derece başarılı.saç bakım bileşenini ve ısıya karşı koruyucu sütünüde alacağım.şiddetle öneririm.pişman olmayacaksınız....
Davines Keratin Yükleme Serumu, saçın ihtiyacına göre 15 günde veya ayda 1 uygulanabilir. Ürünü, belirtilen uygulama ve bekleme süresine uyarak kullanmanız önemlidir. Ürünün saçınıza gereğinden fazla uygulanması ve gereğinden fazla bekletilmesi ekstra bir fayda sağlamayacaktır. Röfle öncesi veya sonrasında kullanıma uygundur. Ancak Röfle sonrasında birkaç gün bekledikten sonra uygulanması tavsiye edilir.
Keratin yükleme serumunu şampuanını ve saç kremini set olarak aldım.bugün kargo ulaştı henüz uygulamadım.yorumlarda 'Sak'ın sık kullanmayın ve uzun süre bekletmeyin 'gibi ifadeler var.endişe ettim açıkcası....süreyi aşarsam bir sorun yaşarmıyım.bilgilendirirseniz sevinirim....teşekkürler
bu ürünü röfle öncesi korumak için mi , röfle sonrası toparlamak için mi kullanmalıyım . 1 defa mı yoksa kür şeklinde mi kullanılmalı ?
Bu ürünü ben de kullandım. Piyasadakilere göre daha ekonomik ve aynı işi görüyor. Tavsiye ederim. Ama sakın sık kullanmayın ve saçta fazla bekletmeyin. Şayet saçınıza başka herhangi bir sebepten dolayı yıpranma ve kırılma veya matlık gibi sorunlar oluştuysa, evde katkısız keratin yükleyerek çok rahat saçınızı onarabilirsiniz. Ben her ikisini de kullanıyorum çünkü Davines düzleştirmede etkili, katkısız keratin ise yıpranma ve kırık onarımında çok çok süper.
Gerçekten harika bir ürün saçlarımın ilk günkü sağlığına geri döndü çok teşekkürler
Boya,Perma,röfle gibi sebeplerden incelen, kopan ve sağlığını kaybetmiş saçlar için tek kelime ile harika bir ürün. Set olarak kullanırsanız daha iyi bir performans alırsınız. Kullanın, kullandırın. Davines Candır :)
Görüşünü Yaz

Davines > Natural Tech > Nourishing Yıpranmış ve Kuru Saç Serisi

Saç Bakımı > Özel Bakım

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Davines Keratin yükleme serumu formaldehit içeriyor mu acaba?

Belgin T. 30/04/2017
Cevap: Belgin Hanım Merhaba, Davines Nourishing Keratin Yükleme Serumu, formaldehit içermez.
Sachane.com . 02/05/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 2 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçlarım çok dökülüyor; aynı zamanda da röfleden aşırı yıpranmış durumda. Bu serumla birlikte yine Davines markasının dökülme önleyici şampuanını ve Energising jelini birlikte kullanabilir miyiz? Onlarda da sülfat yok sanırım.

Nese S. 18/11/2016
Cevap: Neşe Hanım Merhaba,Davines Nourishing Keratin Yükleme Serumu, profesyonel bir ürün olup, kullanım detaylarını açıklama kısmından okuyarak tümüne uymanızı önemle tavsiye ederiz. Ürün yalnızca saçın boy ve uçlarına uygulanmaktadır. Saç dökülmesi ürünleri saç derisine uygulandığından aynı süreçte kullanabilirsiniz. Ürün tavsiyeleri ve ürün kullanımları ile ilgili detaylı bilgi almak için

http://sacdoktoru.sachane.com/

adresinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 21/11/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla