-

Davines Mask Oksidan Krem 20 Volume 900ml


DSBY-20
%34
indirim
60.00 TL
39.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
900
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Davines Mask
Volume:
  • 20
Muazzam bir ürün boya ve oksidan birlikte kullanıldığında tam renk tam parlaklık 0 yıpranma. Senelerdir başka boya sürmedim saçıma
kuaförümle birlikte seçtik kızıl saçlarım için çok güzel sonuç aldım çok başarılı buldum.
Görüşünü Yaz

Davines > Davines Oksidanlar > Davines Oksidan Kremler

Boya > Oksidanlar

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : ürün kullanım bilgileri sayfada yok, daha önceki sorya cevap olarak sayfada açıklama var denilmiş ama açıklama sayfada mevcut değil. davines boya için oksidan seçimi ve diğer kullanım yönergelerine nasıl ulaşabiliriz? kullanım kılavuzu ve oksidan seçim bilgilerine nereden ulaşılıyor?

EBRU D. 19/11/2017
Cevap: Ebru Hanım Merhaba,7 Vol. Oksdan: Yarı kalıcı boyama uygulamaları için,10 Vol. Oksidan: Teknik uygulamalar için,20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , saçı 1-2 ton açık/koyu tona boyamak için30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilebilir.Boya kullanımı ve karışım oranları için, boya içerisinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır.
Sachane.com . 20/11/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : 7.43 için ne kadar 20 vol oksidan kullanılmalı ölçü nedir?

Özge E. 07/07/2017
Cevap: Özge Hanım Merhaba, Davines Mask Saç Boyalarında, ürünün sayfasındaki açıklamalarında da belirtildiği gibi, seçtiğiniz boyadan kullanacağınız miktarın 1.5 katı kadar oksidanı boya ile karıştırmanız gerekmektedir. Ürünü kullanmadan önce uygulama detaylarını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Davines Mask With Vibrachrome Saç Boyalarının sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/davines-mask-with-vibrachrom-sac-boyasi-100ml.html

Sachane.com . 07/07/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla