-

Davines Finest Pigments Yarı Kalıcı Saç Boyası 280ml


DSFP-Finest
%23
indirim
200.00 TL
153.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
280
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Davines Finest Pigments
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaksız
Ürün Formu:
  • Likit
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Yarı Kalıcı
Parlatıcı nasıl kullancam
Ürünün etkisi hiç farkedilmeyecek düzeyde .Saçımda hiç bir degisiklik olmadı
Merhabalar kuaförde saçımı olaplex ile açtıktan sonra bu ürünü uyguladılar çok memnun kaldım kendimde alıp evde aynı işlemi yapmak istiyorum bi nevi cila olarak yalnız hangi rengi kullandıklarına bakmadım ama ürün mavi mordu ve benim saçımda küllü sarı gri arası bi renk oldu bu ürünü uyguladıktan sonra hangisi olduğu konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Aslı Hanım Merhaba,

Davines Finest Pigments ürününün asıl amacı saç rengini canlandırmak ve saça yansıma kazandırmaktır. Oluşan ilk ve güçsüz beyaz saçlar üzerinde de etkili olmaktadır. Ancak standart bir boyanın beyaz kapatıcılığı, bu ürünlerden beklenmemelidir. Ürün yarı kalıcı olduğu için saça zarar vermeden saçı renklendirme imkanı sunar ve zamanla saçtan akar.
Benimmbeyazlarida kapamadi
Yarı kalıcı ve zarar vermemesi en iyi özelliği. Normal saç boyasını aramıyorum.
Iki kere denedim bir tel beyazi bile boyamadi hicbir etkisi olmadi. Bu kadar pahali bir urun buyuk hayal kirikligi yaratti.
doğal olması ürünü almamdaki en büyük etkendi son derece memnun kaldım tavsiye ediyorum
İncisine bayılıyorum yazın ara ara yapıp değişikliğe gidiyorum hoş oluyor ki :)
Yeterince uzun kalıyor bence doğal olması en önemli seçim sebeplerimden.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba, saçımın ön tarafında öbekleşmiş beyaz saçlarım var, en koyu kahve tonunu alsam rengini az da olsa koyulaştırır mı?

zeynep d. 02/06/2017
Cevap: Zeynep Hanım Merhaba, Davines Finest Pigments Yarı Kalıcı Saç Boyası açıklamalarında da belirtildiği gibi, beyazları kapatmak amacı ile kullanılmamalıdır, yalnızca genç yaşta oluşan ilk beyazlar için etkili olabilir. Ürünün sayfasındaki açıklamalar bölümünden özellikleri ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.
Sachane.com . 15/06/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
3

Soru : Boyanmamış siyah saçta açık renkler kendini gösterebilir mi ve ombre için siyah saça uygun açık renkler hangileridir?

filiz s. 16/04/2017
Cevap: Filiz Hanım Merhaba, Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 17/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla