-

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250ml


DANA-01
%23
indirim
75.00 TL
57.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Şampuan
Özel Teklif:
  • %10

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Mükemmel bir ürün. Her kuruşuna değer kullandığım ilk anda bile saç dökülmemi %60 azalttı ikinci yıkamada %80'ne çıktı. Kesinlikle her bitiğinde yenisini alıcağım bir şampuan.
Ürünü alalı 2 hafta oldu.Mutlaka bir faydası vardır ama röfle olan saçlarım çok sertleşti hacim olarak sönük kaldı.Esansı çok güzel ferahlık hissediyorsunuz ama sonrasında taranmıyor saçlarım.Saç açıcı sıkıyorum öyle tarıyorum.:( Kurutuncada sanki ıslak gibi yağlı gibi kalıyor ve röflem matlaştı.Saçlarım dökülüyor iyi gelsin diye aldım ama bilemiyorum 1 kiloluk aldım napacağım böyle gerçekten bilemiyorum.
dökülmem durdu fakat bu şampuan günlük kullanıma uygun değil davinesın kendi hesabına sorarak öğrendim zamanla saçların parlaklığı ve yumuşaklığı gidiyor haftada iki kere filan kullanıcam artık dökülmeyi önleme konusunda başarılı
Harika!Mevsimsel saç dökülmeleri için birebir.Sabah uyandığımda yastığım saç dolu olurdu şimdi 1-2 tel oluyor sadece.İnanılmaz etkili .Jel ile beraber kullanımda tabiki.
Düzenli olarak kullanıldğında çok etkili saç kıran olan bayanlar içinde çok uygun.
Muhteşem bir şampuan ayrıca unisex! Saçları yumuşacık yapıyor ve kökleri güçlendiriyor. Mevsimsel veya strese bağlı dökülmeler için muhteşem bir ürün fakat jeliyle birlikte kullanılırsa tam verim alabilirsiniz. Haftada iki kere düzenli olarak kullandığınızda ikinci haftadan itibaren bebek saçlarınızın bile uzadığını fark edeceksiniz!
Görüşünü Yaz

Kampanyalar > Black Sale > %10 İndirimli Şampuanlar

Saç Bakımı > Şampuan

Davines > Natural Tech > Energizing Dökülmeye Karşı Canlandırıcı Seri

Saç Bakımı > Dökülme Önleyici

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
0

Soru : stok ne zaman dolar

Ömer K. 19/01/2016
Cevap: Ömer Bey Merhaba, Stokta olmayan ürünler en kısa sürede tedarik edilecek olup yeniden satışa sunulacaktır. Güncel stoklarımızı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Sachane.com . 19/01/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : bu şampuan günlük kullanıma uygun değilmiş davines ın kendi instagram hesabına sorarak öğrendim dökülmem azaldı ama saçım parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetti haftada iki kere filan kullanıcam artık

Sonay . 09/09/2015
Cevap: Sonay Hanım Merhaba,Dökülme önleyici şampuanlar, dökülme tedavisine destek olarak geliştirilmiştir. Problem sona erdiğinde kullanılması önerilmez. Ancak dökülme tedavisi süresince günlük olarak kullanılabilir. Bu durum, sadece Davines markası için değil, tüm dökülme önleyici şampuanlar için geçerlidir. Dilerseniz ürünün kullanım önerilerini orijinal sitesinden de inceleyebilirsiniz.
Sachane.com . 15/09/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 1 Hayır
Cevapla