-

Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli 150ml


DANA-05
%23
indirim
110.00 TL
84.90 TL
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
150
Markalarımız:
Davines
Ürün Türü:
  • Özel Bakım

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Dökülme Önleyici
Saç Tipi:
  • Dökülen Saçlar
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Durulanmayan
Yeni aldım ama kuaförüm daha önce saçıma sürmüştü, baya azaldı dökülme. O yüzden kendim alıp sürekli yapmak istedim, düzenli kullanıp sonuç almayı umuyorum.
saçlarımdaki yeni yeni dökülmeler için kullandım ve etksini yavaş yavaşda olsa gösteriyor düzenli kullanak önemliymiş intertten de okudugum kadarı ile
Şampuanıyla birlikte kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba ben uzun zamandır nourishing serinizi kullanıyorum ve çokkk memnunum şimdi saçımda dökülme başladı yeni dogum yaptıgım için dökülme serinizden aldım fakat ikisini Nasıl kullanılan nourishing şeridinde bırakmak istemiyorum kullanım şeklini Nasıl ayarlıyım???

Nurdan O. 10/12/2015
Cevap: Nurdan Hanım Merhaba,Dökülme önleyici serinin yanında Nourishing serisinin saç kremini ve maskesini kullanabilirsiniz.
Sachane.com . 10/12/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
0

Soru : iyi günler.bu ürünü hamile olan birisi kullanabilirmi? içeriğindeki kimyasallardan dolayı

Volkan C. 01/11/2015
Cevap: Volkan Bey Merhaba,Ürünlerin hamilelikte kullanımı ile ilgili sorularınızı doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Doktorunuz, ürünün içeriği doğrultusunda onay verdiği takdirde kullanmanızda sakınca olmayacaktır.
Sachane.com . 02/11/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla