-
Fırsat ürünü

Bonacure Nem Yükleme Şampuanı 250ml


SBNM-07
%63
indirim
70.00 TL
25.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
250
Markalarımız:
Schwarzkopf
Ürün Türü:
  • Şampuan

Saç-Boya

Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Nemlendirici
Saç Tipi:
  • Kuru Saçlar
ince telli saçları olanlara tavsiye etmem, güzel yumuşatıyor ama ağırlaştırıyor
Saçımı daha hafif hale getirdi sertliğini parlaklık hissi de çok güzel ayrıca.
ince telli ve hacimsiz saçları olanlara tavsiye etmem çünkü saçı ağırlaştırıyor.
Saadet Hanım Merhaba,

Tüm Bonacure Serisi ürünlerin ambalajları ve içerikleri yenilenmiştir. Kuaförünüzün bahsettiği gibi bir toplatma işlemi ise söz konusu değildir. Bu ürünlerin eski ambalajları halen birçok kuaförde satıştadır. Kullandığınız ürünlerin saçınızda aksi etki göstermesinin bir çok nedeni olabilir. Kullandığınız ve saçınız incelendiği takdirde bu etkinin sebebi daha net bir şekilde açıklanabilir. Sachane.com olarak sitemizde her zaman güncel ürünleri satışa sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz üretici firma garantisinde ve orijinaldir.

İlginiz için teşekkür ederiz.
Yıllardır kullanırım oldukça memnunum. Yeni serisi de eskisi gibi çok güzel. Ama şampuan tek başına yetmiyo saçınız aşırı kuru ise spreyini veya maskesinide alın derim.
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Saçın ağırlaşması ne demek? Bu şampuanın yorumlarında gördüm.

Hülya B. 06/12/2016
Cevap: Hülya Hanım Merhaba,Saçın ağırlaşması, hacimli görüntüsünün kaybolması anlamındadır. Ürünlerin etkileri, birlikte kullanılan diğer ürünlere de bağlı olarak, saç tipi ve yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Bonacure Nem Yükleme Şampuanı, açıklamalarında da belirtildiği gibi saçı ağırlaştırmadan nemlendiren bir üründür.
Sachane.com . 07/12/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
0

Soru : 250ml 56.90 tl iken 500ml olanın 29.90 olmasının nedeni nedir ? 500 ml olanının son kullanma tarihi yaklaşması gibi bir sebepten dolayı indirime mi girdi ?

İrem D. 16/04/2016
Cevap: İrem Hanım Merhaba,Bonacure xxl boy ürünler ile ilgili sitemizde özel bir kampanya mevcut olup en iyi fiyat garantisi ile satışa sunulmuşlardır. Ürünlerin son kullanma tarihi ile ilgili herhangi bir problem bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile satın alıp kullanabilirsiniz.
Sachane.com . 18/04/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla